Малий та середній бізнеси порадили виводити з «тіні» після деофшоризації великого

09:27 27 вересня 2019 р.

  • 0

Народна обраниця з фракції «Голос» вважає, що фіскалізація зміцнить економіку країни. Але спершу потрібно впорядкувати ситуацію з несплатою податків великими платниками та виведенням прибутків з-під оподаткування. Після цього – розв’язати питання з малим та середнім бізнесами, які надзвичайно чутливі до кардинальних змін.

Про це 26 вересня під час пресконференції у Львівському пресклубі на тему: «Ваш «Голос» у парламенті: звіт народних депутатів» наголосила депутатка-мажоритарниця Галина Васильченко. 

- Хочу звернути вашу увагу на два законопроекти, які стали дуже резонансними в суспільстві. Це – 1053-1 та 1073, які власне стосуються малого та середнього бізнесів. А саме – впровадження програмних РРО (реєстраторів розрахункових операцій) для ФОПів. Ідея цих законопроектів є цікава та правильна. Але ми також чітко розуміємо, що передусім потрібно навести порядок з несплатою податків великими платниками, навести порядок з офшорами, а тоді виводити з тіні малий та великий бізнеси. 

За словами нардепки, фракція «Голос» не тільки критикувала ці потенційні нововведення, але й висунула низку своїх пропозицій. Зокрема про підвищення лімітів для першої, другої та третьої груп, оскільки їх запроваджували ще в 2014-2015 роках.

- Якщо звернути увагу на макроекономічні показники, ми прив’язалися до індексу споживчих цін і запропонували від себе підняти ці ліміти. Для першої групи – до 600 тисяч гривень, для другої до 3 мільйонів гривень, для третьої – до 7 мільйонів гривень.

Депутати від партії «Голос» також запропонували перенести термін застосування РРО, щоб створити період адаптації й закликали збільшити ліміт до 1,5 мільйона гривень для обов’язкового впровадження реєстраторів розрахункових операцій. Нин іцей ліміт становить 1 мільйон гривень.

- На жаль, не всі наші пропозиції були враховані Але ми наполягали і частину таки вдалося відстояти. Для другої групи ФОПів тепер запроваджено ліміти 2,5 мільйона гривень. Збільшили термін для ризикових груп ще на рік для того, щоб вони могли адаптуватися.

За словами Галини Васильченко, фракції «Голос» вдалося знизити величину штрафів: якщо у першому варіанті законопроекту за ненадання чеку пеня становила 150%, то тепер – 10%.

Павліна Гадач


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:49 19 лютого 2020 р.

Бригадний генерал ЗС США Крістофер Норі відвідав Львів

Сьогодні, 19 лютого, до Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завітала делегація Збройних сил США на чолі з командувачем 7-го командування підготовки Сухопутних військ США в Європі бригадним генералом Крістофером Норі.

Рубрика: Політика

20:55 17 лютого 2020 р.

На Державну премію під грифом «секретно» подадуть до суду, – президент у Львові

Волонтери-стоматологи прийняли рішення про створення електронної петиції до Президента України з вимогою відкликати Державну премію 2019 року в галузі стоматології. Вони також готують судовий позов на Комітет з державних премій в галузі науки і техніки, який дав цю нагороду авторам, що подали неправдиву інформацію про впровадження моделі стоматологічної допомоги в зоні АТО/ООС.

Рубрика: Політика

19:02 17 лютого 2020 р.

Студенти з Дублянів хочуть до Львова

Студенти Львівського національного аграрного університету виступили на підтримку реформи децентралізації й приєднання Дублян у Жовківському районі Львівської області до Львівської ОТГ.

Рубрика: Політика

Останні новини

Депутатка планує просити СБУ порушити кримінальну справу щодо протестів поблизу Львова

У Львівській міськраді дозволили будівництво багатоповерхівок

У Львові виник конфлікт між водіями зі застосуванням балончика й домкрата

Аварії позбавили львів’ян води на 20 вулицях

Більшість затриманих у Нових Санжарах мітингарів виявилися не місцевими

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу