Максимальна мобілізація на Львівщині

18:17 6 грудня 2013 р.


Фото: zaxid.net

До неї сьогодні на засіданні Львівського прес-клубу закликав член штабу Координаційної ради Львівської облради Йосиф Ситник.

"Не виключено , що буде пікетування державних установ на Львівщині. Це можуть робити жінки, студенти і, навіть, літні люди, бо їх ніхто рухати не буде. Міліція в обласній раді запевнила, що жодних дій від неї проти учасників мирних акцій не буде. А чоловіки повинні бути готовими виїхати до Києва», – сказав Йосиф Ситник.

"Ми маємо бути максимальними постачальниками Майдану в Києві", - додав він.

«Сьогодні склалася така ситуація, що регулярно 20-30 тисяч львів’ян беруть участь у акціях в Києві. Вони перебувають там вахтовим методом: одні приїжджають, інші – їдуть туди",- сказав Йосиф Ситник.

Він закликав чоловіків їхати до Києва саме на в ці вихідні, щоб бути там у понеділок-вівторок, оскільки мітингувальникам дали 5 днів, аби звільнити адміністративні будівлі, і цей термін закінчується на початку наступного тижня.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу