Майже всі голови РДА Львівщини братимуть участь у виборах | Новини Львова

Майже всі голови РДА Львівщини братимуть участь у виборах

16:23 7 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: golos-narodu.com.ua

Більшість голів районних державних адміністрацій Львівщини балотуватимуться до районних рад на виборах 25 жовтня. Сам же голова ЛОДА Олег Синютка очолив виборчий список «БПП-«Солідарність» до обласної ради.

Разом з Синюткою до обласної ради також балотуються голови Радехівської, Самбірської та Городоцької районних адміністрацій. Цікаво, що голова Самбірської РДА Олег Домчак кандидує відразу і в районну, і в обласну ради.
Експерти "Громадянської мережі "ОПОРА" також проаналізували виборчі списки партій до районних рад.  Чимало з них містять прізвища керівників відповідних районних державних адміністрацій. Голови всіх РДА, окрім Радехівської, Городоцької (які балотуються до облради), Дрогобицької та Жидачівської адміністрацій, братимуть участь у місцевих виборах цього рівня.
У переважній більшості кандидати представлятимуть "БПП-"Солідарність". Винятками є хіба заступники голів Сокальської та Кам’янка-Бузької районних адміністрацій (у цих районах немає голів РДА), які балотуватимуться від ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода».
Чимало кандидатів-керівників районів не змагатимуться в округах, бо є першими кандидатами у списку партії. Це стосується Жовківської, Сколівської, Старосамбірської, Перемишлянської, Турківської та Яворівської райадміністрацій. Заступниці голів Радехівської та Старосамбірської РДА очолили списки "БПП-"Солідарність" та НРУ у своїх районах. Колишній голова Сокальської РДА Олег Кожушко йде першим кандидатом у списку ВО «Батьківщина» до райради. Він же балотується у списку партії до Львівської обласної ради. Щоправда, в біографії, поданій бо обласної виборчої комісії кандидат не зазначив, що з 1 вересня він вже не обіймає посаду голови РДА.
Окрім цього, в списках партій є керівники відділів культури, освіти, соціального захисту населення, фінансових управлінь РДА. Більшість з них також представлені у списках партії Президента.
Нагадаємо, що у робочий час посадовим та службовим особам органів державної влади та місцевого самоврядування заборонено брати участь в агітації, крім випадків, коли відповідна особа є кандидатом. Таким кандидатам забороняється залучати для передвиборної агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов’язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб, службовий транспорт, засоби зв’язку, устаткування, приміщення, інші об’єкти та ресурси за місцем роботи, а також використовувати службові чи виробничі наради, збори колективу для проведення передвиборної агітації (стаття 60 ЗУ «Про місцеві вибори»).
Довідка
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:33 7 липня 2020 р.

Російський експерт погрожує знищенням Яворівського полігону на Львівщині

Військовий експерт підкреслив, що в разі удару ВСУ по Криму російська армія відповість не тільки по частинах, які будуть штурмувати Крим, але й по базах і штабах противника.

Рубрика: Політика

Останні новини

Російський експерт погрожує знищенням Яворівського полігону на Львівщині

8 липня у Львові припинять подачу води до частини Шевченківського району

У Львові цілий тиждень перевірятимуть кінотеатри, театри, дитячі садочки, спортивні школи

Держгеокадастр активно збирає відомості про земельні ділянки

Громадяни України віком 18-19 років на строкову військову службу можуть піти лише за власним бажанням

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу