Майже всі голови РДА Львівщини братимуть участь у виборах

16:23 7 жовтня 2015 р.


Фото: golos-narodu.com.ua

Більшість голів районних державних адміністрацій Львівщини балотуватимуться до районних рад на виборах 25 жовтня. Сам же голова ЛОДА Олег Синютка очолив виборчий список «БПП-«Солідарність» до обласної ради.

Разом з Синюткою до обласної ради також балотуються голови Радехівської, Самбірської та Городоцької районних адміністрацій. Цікаво, що голова Самбірської РДА Олег Домчак кандидує відразу і в районну, і в обласну ради.
Експерти "Громадянської мережі "ОПОРА" також проаналізували виборчі списки партій до районних рад.  Чимало з них містять прізвища керівників відповідних районних державних адміністрацій. Голови всіх РДА, окрім Радехівської, Городоцької (які балотуються до облради), Дрогобицької та Жидачівської адміністрацій, братимуть участь у місцевих виборах цього рівня.
У переважній більшості кандидати представлятимуть "БПП-"Солідарність". Винятками є хіба заступники голів Сокальської та Кам’янка-Бузької районних адміністрацій (у цих районах немає голів РДА), які балотуватимуться від ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода».
Чимало кандидатів-керівників районів не змагатимуться в округах, бо є першими кандидатами у списку партії. Це стосується Жовківської, Сколівської, Старосамбірської, Перемишлянської, Турківської та Яворівської райадміністрацій. Заступниці голів Радехівської та Старосамбірської РДА очолили списки "БПП-"Солідарність" та НРУ у своїх районах. Колишній голова Сокальської РДА Олег Кожушко йде першим кандидатом у списку ВО «Батьківщина» до райради. Він же балотується у списку партії до Львівської обласної ради. Щоправда, в біографії, поданій бо обласної виборчої комісії кандидат не зазначив, що з 1 вересня він вже не обіймає посаду голови РДА.
Окрім цього, в списках партій є керівники відділів культури, освіти, соціального захисту населення, фінансових управлінь РДА. Більшість з них також представлені у списках партії Президента.
Нагадаємо, що у робочий час посадовим та службовим особам органів державної влади та місцевого самоврядування заборонено брати участь в агітації, крім випадків, коли відповідна особа є кандидатом. Таким кандидатам забороняється залучати для передвиборної агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов’язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб, службовий транспорт, засоби зв’язку, устаткування, приміщення, інші об’єкти та ресурси за місцем роботи, а також використовувати службові чи виробничі наради, збори колективу для проведення передвиборної агітації (стаття 60 ЗУ «Про місцеві вибори»).
Довідка
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу