Майже 30 тисяч виборців змінили місце голосування, – Зоряна Павлів

17:28 22 лютого 2019 р.

У Львівській області зареєстровано 1 мільйон 913 тисяч 894 осіб, які мають право голосу. Це на 45 тисяч менше, ніж було в 2014 році.

Про це сьогодні, 22 лютого, під час засідання прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Які чинники найбільше впливають на зміну кількості виборців на Львівщині? Тенденції і наслідки», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Львівської ОДА Зоряна Павлів.

Загалом цього року на виборах в Україні зможуть проголосувати 34 млн 544 тисячі 993 особи. 

- Станом на 1 лютого 28 тисяч 447 виборців змінили місце, де будуть голосувати. З них у Львівський області будуть голосувати 895 осіб. Ці виборці мають свою виборчу адресу. Але з певних обставин не перебуватимуть цього дня вдома. Тому змінили місце голосування, - пояснила Зоряна Павлів. 

Експерт з виборчого права Федір Алєйніков зауважив, що, порівнянно з 2012 роком, списки виборців скоротяться на 6 млн осіб.

- Мешканці окупованих територій Луганської та Донецької областей і Криму не потраплять до списків виборців, - сказав він. 

До зменшення кількості виборців, за його словами, також призвела війна, а точніше – загибель українських воїнів. Також цього року буде дуже мало тих, хто голосуватиме вперше. 

- Якщо звернути увагу на рік народження тих, хто цього року прийде вперше голосувати, то це був рік найменшої народжуваності в Україні, - сказав Федір Алєйніков. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:30 26 жовтня 2020 р.

Явка виборців на Львівщині вища, ніж в Україні

25 жовтня в Україні та на Львівщині зокрема, відбулися місцеві вибори 2020 року. Через пандемію коронавірусної інфекції цього року виборчий процес проходив з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних засобів.

Рубрика: Політика

19:11 26 жовтня 2020 р.

Рахують, сплять, перераховують: ОПОРА розповіла, як у Львові відбувається підрахунок голосів на місцевих виборах

До обіду понеділка до ТВК надійшли бюлетені лише із 40-ка дільниць, до яких немає зауважень, а всього у нас – понад 300 дільниць.

Рубрика: Політика

15:14 26 жовтня 2020 р.

До Львівської облради проходять дев’ять партій, опрацьовано 87,5% протоколів - джерело в облвиборчкомі

Прохідний бар'єр на виборах до Львівської обласної ради, які відбулися у неділю, за результатами опрацювання 87,5% протоколів долають дев'ять партій.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу