Майданівці запевняють у своїй непричетності до акції протесту під російським посольством у Києві

21:08 14 червня 2014 р.


Фото: ТСН

Частина сотень Самооборони Майдану на даний момент підтягуються до посольства РФ, з метою запобігти можливому загостренню ситуації та не допустити провокацій.

Координаційна Рада Майдану, Люстраційний комітет і «Maidan Press Center» запевняють сьогодні, 13 червня, в спільній заяві:

«Стосовно сьогоднішніх подій біля російського посольства Центральна Рада Сотень, Координаційна Рада Майдану, Люстраційний комітет Майдану, Maidan Press Center та інші організації та ініціативи Майдану офіційно заявляють, що ніякого відношення до організації акції протесту під стінами посольства РФ не мають.

Вважаємо, що намагання штурму будівлі посольства РФ вигідне ворогам України, перш за все кремлівській хунті, яка зможе використати ці події проти інтересів українського народу. Частина сотень Самооборони Майдану на даний момент підтягуються до посольства РФ, з метою запобігти можливому загостренню ситуації та не допустити провокацій.

Ми розуміємо обурення українців, чиї сини, брати та чоловіки щодня гинуть на Сході нашої країни від рук кремлівських найманців, захищаючи територіальну цілісність держави, мир та спокій наших громадян. Але вважаємо, що існують більш дієві методи впливу на країну-агресора. 

А саме: відкликання посольства України з Росії, розірвання дипломатичних відносин, повне перекриття державного кордону з Російською Федерацією, блокування рахунків та майна російських державних компаній. 

Український народ веде війну за Незалежність та право на майбутнє! Ми не можемо піддаватися емоціям, допомагаючи ворогу. 

Слава Україні!».

Як інформував «Щоденний Львів», посольство Росії в Києві закидали камінням і димовими шашками, на його паркані – український прапор.

dailylviv.com

До теми

09:36 18 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як розпізнати кишенькові політпроєкти олігархів

Попри те, що Верховна Рада провалила голосування законопроєкту про викладання у вишах іноземними мовами, авторства нардепів від "Слуги народу", радіти не варто. Адже самий факт, що після Революції Гідності і в часи війни з Росією у нас намагались узаконити мову окупанта, є ганебним.

Рубрика: Політика

18:53 17 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як спецслужби тримають корупціонерів на гачку

Вибір без вибору: перші 10 років Незалежності СБУ не виконувала своєї місіії, а високопосадовці, починаючи від мерів, так чи інакше перебували під впливом Москви. Цьогорічні місцеві вибори відбуваються на 30-му році української незалежності, але і тепер рука Кремля намагається керувати українським політикумом на усіх його рівнях. Найчастіше – за допомогою підкупу. Як протидіяти цьому?

Рубрика: Політика

17:12 17 вересня 2020 р.

Загадка для львів’ян: що було раніше - Альфа Джаз Фест чи Андрій Садовий?

У Львові заявили, що агенти російського впливу можуть бути набагато ближче, ніж ми собі уявляємо, а їхня риторика не завжди є прокремлівською, а навпаки – вельми шляхетною і патріотичною.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу