Майданівці привітали з Новим роком політв'язнів (відео)

16:34 1 січня 2014 р.


Фото: Віталій Уманець

Активісти підтримати феєрверками запроторених до Лук'янівського СІЗО за інкриміновний їм «штурм Банкової» Андрія Дзиндзю та його адвоката Віктора Смалія й пообіцяли боротися за визволення цих своїх соратників.

Як інформує у середу «Тиждень.ua», про це повідомив на своїй сторінці у мережі «Facebook» Віталій Уманець. Видання нагадує відтак: «Новий рік за гратами, попри те, що закон про «амністію» євромайданівців набув чинності ще 26 грудня, зустрічають троє учасників мирних акцій – Володимир Кадура, Ярослав Притуленко, Андрій Дзиндзя та один адвокат – Віктор Смолій».

Як інформував «Щоденний Львів», ГПУ ігнорує «амністію протестувальникам», голова Апеляційного суду АР Крим Валерій Чорнобук констатував, що вона не передбачає можливостей її реалізації, заступник голови Вищого спецiалiзованого суду України з розгляду цивiльних i кримiнальних справ також резюмує, що парламент прийняв, а Янукович підписав закон, який не піддається реалізації на практиці.


Відео: Віталій Уманець

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу