Майдан заборонив Януковичу вступ до Митного союзу

15:04 15 грудня 2013 р.

Фото до новини


Фото: ed-glezin.livejournal.com

Майдан сьогодні, 15 грудня, ухвалив резолюцію, якою заборонив Президенту України Віктору Януковичу підписувати угоду про вступ України до Митного союзу з Росією, Бєларуссю і Казахстаном. Голосування відбулося шляхом підняття рух учасників народного віча "День гідності" на столичному Майдані Незалежності.

У резолюції зазначається, що 17 грудня о 18.00 на Майдані має зібратися чергове віче. Як ідеться у резолюції, "ми категорично забороняємо підписувати угоду про приєднання України до Митного союзу".

"На 18-ту годину 17 грудня - дату можливого підписання угоди - Майдан постановляє зібрати чергове народне віче, щоб сотні тисяч людей самою своєю присутністю застерігали Януковича від акту державної зради. А в разі, якщо він проігнорує наше попередження, щоб ми могли ухвалити оперативні рішення на захист суверенітету України і самого права на її існування як незалежної держави".

У резолюції сказано, що Україна більше не буде "губернією Російської імперії". Україна обов`язково буде членом Євросоюзу.

17 грудня у Москві відбудеться засідання Українсько-Російської міждержавної комісії під головуванням президентів Януковича і президента РФ Владіміра Путіна. 

Про це повідомив Newsru.ua.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів