Майдан перешкодив спробі повернення до влади Януковича (відео)

11:49 7 квітня 2014 р.


Фото: Віталій Уманець / facebook.com

Самооборонівці зірвали в понеділок з'їзд суддів, які могли реалізувати план Медведчука й Портнова.

Як передає сьогодні, 7 квітня кореспондент УНІАН, спочатку самооборонівці заблокували в понеділок центральний вхід до будівлі Верховного суду України на вулиці Пилипа Орлика. А коли побачили, що учасники з'їзду суддів заходять з іншого – заблокували і його.

Окрім того, активісти зірвали металеву хвіртку і зайшли на територію Кловського палацу, де розміщується ВСУ.  Відтак судді залишили будівлю Верховного суду.

Декілька представників самооборони пройшли у приміщення, щоб пересвідчитись, що в ньому нічого не відбувається. Ті ж, хто залишився у дворі, скандують: «Люстрація!». Кількох суддів, які перебували в приміщенні, активісти випускали під вигуки «Ганьба!».

Як передає «Еспресо.TV», колишній міністр юстиції Сергій Головатий пояснив в ефірі Громадського телебачення, що прибічники Медведчука й Портнова й могли вчинити на з'їзді суддів у понеділок спробу протягнення в Конституційний суд поборників старого режиму, аби повернути до влади Віктора Януковича.


Відео: Віталій Уманець

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу