23% виборців Львівщини не визначилися, – соціолог

16:22 25 жовтня 2015 р.

Для львів’ян є найбільшою цінністю державність. І вони завжди будуть обирати ті партії, які обстоюють державність. Тому львів’яни обирають емоційно, серцем. А на емоції впливають гарні картинки. Жодна з партій не показала, що вона погана, всі казали які вони добрі.

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі,  повідомила соціолог  Наталія Зайцева-Чіпак.

- На рівні області 23% сказали, що підуть на вибори, але не знають, за кого будуть голосувати. Це електорат, який уже швидко перекидається з однієї партії на іншу, - каже вона.

Тому, за її словами, навіть спеціалістам важко зрозуміти, чи підтасовуються рейтинги.

- Після Майдану у нас швидко змінюються уподобання. Громадкість лихоманить. Тому зараз важко зрозуміти, чи граються з нами, - каже він.

За словами  політолога Ігоря Танчина, на місцевих виборах завжди була погана явка.

- Якщо взяти вибори мера, то більшість кажуть, що чинним вони незадоволені, бо він уже набрид. А інші – не кращі. Тому більшість вирішує, що краще вже не йти, - каже він.

Щодо підтасовування соціологічних опитувань, то, за його словами, найпримітивніший спосіб це зробити - висмоктати з пальця цифри., приписати їх якійсь групі і сказати, що воно так є. А більш тонкий – маніпулювати похибками, спробувати змінити питання, що також може вплинути на опитування та іншим.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:16 27 лютого 2021 р.

Україною не можуть керувати громадяни Російської Федерації, як це було при Януковичу, - РНБО

РНБО доручило Кабміну розробити законопроєкт про подвійне громадянство, Метою законопроєкту має стати недопущення громадян інших країн до управління державою.

Рубрика: Політика

16:37 27 лютого 2021 р.

Добкін зізнався, що Янукович і Клюєв платили Тягнибоку і "Свободі", - приклад чорного піару на сайтах

На відміну від газет, що наприкінці січня у восьми регіонах України просували переважно позитивний контент, сайти розміщували і негативну політичну «джинсу».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу