«Львів’янин року» – волонтер-медик столичного Майдану

15:44 10 квітня 2014 р.


Фото: Львівська газета

Медсестру обласного центру медичної допомоги і медицини катастроф Марію Матвіїв удостоєно почесного звання за порятунок нею поранених на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого.

Натомість звання «Почесний громадянин міста» вручать співачці Руслані Лижичко. А звання «Шляхетна львівська родина» отримає родина Бойківих, глава якої 18 лютого загинув на Майдані. Нагороди їм вручать під час сесії Львівської міськради на День міста у травні.

Повідомляючи про це сьогодні, 10 квітня, «Zaxid.net» нагадує, що львів’яни могли голосувати за кандидатів на звання «Почесний громадянин міста», «Львів’янин року» та «Шляхетна львівська родина». Зокрема серед претендентів на «Почесний громадянин міста» були композитор Мирослав Скорик, народний артист Зенон Колобич, активіст Олег Пилипенко і Руслана Лижичко. Своєю чергою, на звання «Львів’янин року» претендував, окрім Марії Матвіїв, завідувач кафедри хірургії № 1 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Ігор Герич.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу