Львів’янин представлятиме Україну на конкурсі молодіжних дебатів

16:28 8 червня 2018 р.

  • 0
  • 825


Фото: loda.gov.ua

Україну представлятимуть у фіналі конкурсу Міжнародних молодіжних дебатів, який відбудеться 20 вересня в Братиславі, двоє школярів.

Про це повідомили в п’ятницю, 8 червня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: Перемогу у Всеукраїнському етапі здобув учень львівської школи №28Ярема-Лука Єлейко. Друге місце посіла учениця київської школи №239 Дарія Козак. Разом з іншими учасниками вони дискутували німецькою на тему «Чи повинна зовнішня незалежна організація бути відповідальною за боротьбу з корупцією в Україні?».

«Журі конкурсу оцінювали не лише знання теми, а й перевіряли вміння критично мислити, аргументувати власну позицію та розуміти думку опонента. Міжнародні молодіжні дебати – це проект Goethe-Institut, фонду «Пам'ять, відповідальність та майбутнє», Благодійного фонду Герті та Центрального відомства з питань середньої освіти за кордоном. Щороку у конкурсі беруть участь близько 2,5 тисяч учнів з 12 країн Центральної та Східної Європи. В Україні конкурс проводять з 2006 року», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:00 14 серпня 2018 р.

У Львові стартував марафон миру

22 львівських тренерів, які працюють у сфері комунікацій і конфліктології, об’єдналися заради акції до Дня незалежності – марафону миру «Мир не приходить, ми його творимо».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 375

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Як захищатиме споживачів фінпослуг фінансовий омбудсмен

Рубрика: Економіка

"Українська пісня" у Львові

Рубрика: Культура

Відділення гемодіалізу у Шпиталі імені Митрополита Шептицького

Рубрика: Медицина

Три сценарії виборів Президента-2019

Рубрика: Політика

Виставка Василя Бажая

Рубрика: Культура

Всі відео розділу