Львів`яни вимагали дозволити ЗСУ максимальне застосування зброї

00:40 4 вересня 2019 р.

  • 1
  • 1056


Фото: ukrinform.ua

Львів`яни взяли участь у всеукраїнській акції протесту «Російський режим НЕтиші – вбиває!» – масово пікетували генконсульства РФ.

Про це, як повідомили в агенції новин «Укрінформ», розповіли її кореспонденту в Громадській раді при Львівській облдержадміністрації, де зазначили: «3 вересня одночасно у різних містах нашої держави під стінами представництв РФ в Україні відбулася всеукраїнська акція протесту «Російський режим НЕтиші – вбиває!». У Львові акція розпочалась із виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання у пам`ять загиблих під час «режиму тиші» українських воїнів.

«Учасники акції розгорнули плакати з написами українського та англійською мовами: «Російський режим НЕтиші – вбиває», «Ми мовчимо, вони вбивають» та «Перемогу тишею не здобути». Після висловлення головних вимог учасники акції встановили шестиметровий банер напроти виїзду з російського генконсульства з фотографіями загиблих українських військовослужбовців, а на завершення акції запалили під ним лампадки», – розповіли також у Громадській раді.

«Учасники акції також вимагали від української влади та міжнародної спільноти вжити негайних і, головне, реальних дій щодо переможного завершення російсько-української війни на сході держави. Зокрема, звернення направлено до Президента України Володимира Зеленського з вимогою негайно ініціювати оновлення представників України в складі переговорної групи нормандського формату та звернутися до держав, які входять до її складу, із питанням про відновлення процесу переговорів, забезпечити звільнення усіх українських військовополонених, надати бійцям ЗСУ дозвіл на максимальне застосування зброї у відповідь при відбитті нападу противника», – повідомили також у Громадській раді.

«Учасники акції звернулися із закликом до голови Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні, Посла Яшара Халіта Чевіка та Координатора системи ООН в Україні, Пані Оснат Лубрані вжити заходів щодо забезпечення якнайшвидшого продовження переговорів у оновленому нормандському форматі та довести до відома центральних офісів ОБСЄ та ООН про порушення мирних домовленостей РФ. Відповідні звернення передано через голову Львівської ОДА Маркіяна Мальського», – розповіли також у Громадській раді.

«6 серпня 2019 року, під час так званого хлібного перемир’я від обстрілів окупантів на Донбасі загинуло четверо українських військовослужбовців. За весь період «режиму тиші» окупанти постійно обстрілюють позиції Об'єднаних сил», – повідомили також в агенції новин «Укрінформ».

dailylviv.com

Коментарі(1)

Фантом

15:17 06 вересня 2019 р.

Відповісти

*** Самотній Янгол поряд опустився І мовчки став дивитись в мої очі. З його очей на мене сум полився Тоскніший за пітьму глухої ночі. На крилах пір'я ледве тріпотіло, Туманом білосніжним коливалось. Волосся злегка сяйвом променіло, В руці розп'яття кров'ю обливалось. Мене розп'яттям тричі охрестивши, Злітаючи на небо мовив стиха: - Своїм крилом від кулі захистивши, Три рази вбережу тебе від лиха. Але чекає Бог і Смерть чатує, Четверту кулю вже не відхилити, Тебе ніщо від неї не врятує, Вона повинна кров твою пролити ... А я на фронті куль не помічаю, Щоранку сходу Сонця знов радію. Я Вільну Україну захищаю, Красиву і щасливу нашу мрію ... 06.09.2019

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:20 17 вересня 2019 р.

Голова Львівської ОДА представив свого першого заступника

Голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський.представив у вівторок, 17 вересня, свого новопризначеного першого заступника голови Львівської ОДА – 28-річного Юрія Холода.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 978

10:08 17 вересня 2019 р.

Свободу слова для локальних ЗМІ треба заробити

Учасники відеомісту Львів-Одеса на тему «Роздержавлені ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?» у Львівському пресклубі дискутували з приводу шляхів розвитку місцевої преси.

Рубрика: Політика

  • 1
  • 360

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу