Львів’яни відзначать День Незалежності «Маршем нескорених»

13:15 22 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У суботу, 24 серпня, на Львівщині відбудуться урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Незалежності України.

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «У суботу, 24 серпня, о 9:00 на Личаківському кладовищі розпочнеться покладання квітів та запалення лампадок на полі почесних поховань №67 і №76 та молитва. Присутні спільно виконають Державний Гімн України».

«У суботу, 24 серпня, о 9:40 від Личаківського кладовища до Гарнізонного храму на вулиці Театральній, 11 пройде «Марш нескорених», щоб вшанувати пам'ять загиблих Героїв, а також висловити вдячність воїнам, які захищають українську державу», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Маршрут ходи – «Личаківський цвинтар (поле почесних поховань №76) – вулиця Анатолія Вахнянина – вулиця Левицького – вулиця Мечникова – вулиця Личаківська, 26 (Військовий госпіталь) – площа Митна – вулиця Винниченка – площа Соборна – площа Галицька – площа Міцкевича – проспект Свободи – вулиця Беринди – вулиця Театральна, 11 (Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла)», – розповіли також в облдержадміністрації.

«У суботу, 24 серпня, об 11:30 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра  і Павла розпочнеться  молебень за Україну», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:55 17 лютого 2020 р.

На Державну премію під грифом «секретно» подадуть до суду, – президент у Львові

Волонтери-стоматологи прийняли рішення про створення електронної петиції до Президента України з вимогою відкликати Державну премію 2019 року в галузі стоматології. Вони також готують судовий позов на Комітет з державних премій в галузі науки і техніки, який дав цю нагороду авторам, що подали неправдиву інформацію про впровадження моделі стоматологічної допомоги в зоні АТО/ООС.

Рубрика: Політика

19:02 17 лютого 2020 р.

Студенти з Дублянів хочуть до Львова

Студенти Львівського національного аграрного університету виступили на підтримку реформи децентралізації й приєднання Дублян у Жовківському районі Львівської області до Львівської ОТГ.

Рубрика: Політика

16:45 17 лютого 2020 р.

Чиновники Львівської міськради агітували три сільські громади

У Львівській міськраді заявили, що вона «розпочала новий етап у процесі створення Львівської ОТГ – серію зустрічей зі сільськими громадами», щоб «визначитись із першочерговими потребами у населених пунктах – потенційних членах Львівської ОТГ».

Рубрика: Політика

10:51 17 лютого 2020 р.

Сьогодні у Львові оспорюватимуть Державну премію в галузі стоматології

Сьогодні, о 12.00, у Львівському пресклубі – пресконференція на тему «П’ятирічна робота волонтерів-стоматологів у зоні АТО, яку привласнили лавреати Державної премії»/

Рубрика: Політика