Львів'яни відправили бійцям АТО ще один вагон найнеобхідніших товарів (відео)

19:14 7 липня 2014 р.


Фото: Бліц info

Їх зібрали два дні волонтери ініціативної групи «Допомога армії України».

Західна інформаційна корпорація розповіла сьогодні, 7 липня, в повідомленні «Львівські активісти зібрали вагон найнеобхідніших товарів для бійців АТО»:

«Упродовж двох днів львів’яни у супермаркетах назбирали більше ніж 600 коробок із харчами, ліками, засобами захисту, гігієни, а також близько 150 палетів води для бійців АТО. Про це йдеться у сюжеті для перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00) репортера Ірини Серафин.

Волонтери ініціативної групи «Допомога армії України», яка об’єднує декілька громадських організацій, два дні простояли у супермаркетах з інформаційними листами, у яких вказано, що зараз потребують вояки у «гарячих точках» країни. Громадські діячі кажуть, що результатом своєї роботи у супермаркетах задоволені. Мають у планах розширити масштаби такої акції.

«У нас є сторінка у Фейсбуці, яка так і називається – «Допомога армії України». Там є вся інформація про те, що ми зараз збираємо для бійців зі Сходу. Тому всі охочі можуть долучитись», – розповідає  координатор «Допомоги армії України» Ігор Стефанюк. До слова, активісти уже неодноразово відправляли допомогу бійцям на Схід, проте цього разу, щоб перевезти всі харчі, залізниця виділила цілий вагон».


Відео: Західна інформаційна корпорація

dailylviv.com

До теми

09:21 17 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові депутати голосуватимуть проти узаконення гендеру

Міжфракційне депутатське об'єднання Львівської міської ради заперечує просування гендерної ідеології в законодавство України і запровадження ідеологічно-медичних понять “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність” у Кримінального кодексі та Кодексі про адміністративні правопорушення.

Рубрика: Політика

17:55 13 червня 2021 р.

Нардепка зі Львова проти навчання іноземних студентів в Україні російською мовою

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді України ухвалити за основу та в цілому законопроект щодо врегулювання освітньої діяльності у сфері вищої освіти для іноземних громадян та осіб без громадянства (реєстр. № 3717).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу