Львів’яни відправляють військовим на сході України бронежилети й каски

14:12 29 травня 2014 р.


Фото: «Galnet»

Про це повідомив у четвер активіст «Самооборони» Андріан Кліщ.

Інтернет-видання «Galnet» інформує сьогодні, 29 травня, в повідомленні «Бронежилети і каски, перевезені львів’янами з Польщі, вже захищають військових на сході»:

«Бронежилети і каски, які минулого тижня львів’яни перевезли з Польщі до Львова, вже вирушили на схід України. Там вони захищатимуть військових та медиків, повідомив у коментарі кореспонденту «Galnet» розповів активіст «Самооборони Львівщини» Андріан Кліщ.

«50 касок і 5 бронежилетів відправили у військову частину 4114, звідки їх відправили на схід України у район Слов’янська. 20 касок надані медикам зі Львівщини, які вирушили на схід: 10 – військовому госпіталю, 10 – медичній службі, яка там працює. 10 бронежилетів пішли на ДШБ і 5 легких бронежилетів пішли в загін МВС, який формують для відправки на схід», – розповів А.Кліщ.

Він додав, що днями львів’янам знову вдалося перевезти з Польщі каски, які планують віддати в ДШБ. За словами А.Кліща, наразі на території Польщі надалі відбувається збір касок і бронежилетів дня наступної переправи до Львова.

«Ми по всій Європі шукаємо бронежилети і каски. На території Польщі формується велика партія, яку ми плануємо перевезти найближчим часом», – розповів А.Кліщ.

Нагадаємо, 23 травня близько сотні львів’ян перетнули українсько-польський кордон, щоби перевезти в Україну бронежилети та каски для українських військових, які зараз перебувають на сході України.

Всього вдалося перевезти близько 90 касок та 75 бронежилетів. Чому до транспортування спорядження залучили стільки людей? Тому що польські закони не дозволяють перевозити згадані речі оптом, а лише по 1 одиниці спорядження на особу – для самозахисту».

dailylviv.com

До теми

18:26 18 січня 2022 р.

Прикордонники зміцнюють колючим дротом західний кордон

Закуплено майже 300 т сировини, що дасть змогу виготовити загородження для інженерного перекриття близько 62 км українсько-білоруської ділянки кордону. Протяжність усього кордону між Україною і Білоруссю становить становить 1084 км.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу