Львів’яни відправляють в Одесу «Поїзд Дружби»

20:00 14 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/hrom.sektor.euromaidan

На його вагоні написано російською мовою: «Спокій, тільки спокій».

У складі потягу Одеса-Львів львів’яни оформили вагон, розмалювавши його різними кольорами, як зовні, так і всередині. На вагоні написано російською мовою «Спокій тільки спокій». Як повідомляє кореспондент «Радіо Свобода», для того, щоб у вагоні було комфортно жителям південного міста, усією громадою вирішили зібрати книжки, м’які іграшки, серветки, фіранки.

Поїзд «Дружби» рушить зі Львова в Одесу 20 травня. Ідея виникла у громадських активістів, які знайшли і фінансування.

Львів’яни хочуть поділитись з одеситами «спокоєм, затишком, відчуттям підтримки та родинного тепла», що ще на сьогодні є у Львові і чого вже немає в Одесі. Ініціатори заходу попросили долучитись усіх львів’ян і принести пледи, м’які іграшки, книжки, диванні подушки, вазони, рушники, скатертини, вироби ручної роботи і кольорові кульки, які будуть наповнені «спокійним львівським повітрям».

Також є ідея, що оформити один із вагонів зі складу потяга Львів-Донецьк. Але львів’яни не впевнені, як через призму нинішніх військових подій донеччани сприймуть їхню ініціативу. Тому наразі відклали свій задум на пізніше.

Натомість інтернет-видання «Zaxid.net» розповідає в повідомленні «Євромайданівці запускають «Поїзд Дружби» Львів-Одеса»:

«Активісти громадського сектору Євромайдану проведуть акцію «Поїзд Дружби в Одесу», у рамках якої по-домашньому облаштують один із вагонів потяга «Львів-Одеса».

Одна з організаторів акції Олександра Навроцька у коментарі «Zaxid.net» розповіла, що євромайданівці хочуть поділитися з усією Україною затишком, спокоєм та родинним теплом, яке ще залишилося у Львові.

«Збираємо пледики, м'які іграшки, книжки, диванні подушки, вазони, рушнички, скатертини, вироби хендмейду. Одним словом все, що є для вас уособленням затишку та комфорту і асоціюється з турботою та теплом», – написали організатори на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

За словами учасників громадського сектору Майдану, потяг разом із львівськими активістами, відправиться зі Львова у вівторок, 20 травня. Акція буде довготривалою.

Організатори закликають усіх охочих долучитися до акції єдності заходу та півдня і приносити речі за адресами у місті Львові:

вул. Лесі Українки, 17, «Фабрика корків»,

пл. Музейна, 1, Домініканський собор (з 9:00 до 13:00),

вул. Римлянина, 5, Студентське Братство Львівщини, вхід через двір (з 18:00 до 22:00).

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини