Львів’яни утворили живий ланцюг на «Мосту Єдності»

19:15 22 січня 2017 р.

У Львові присвятили Дню Соборності України молодіжну акцію «Міст Єдності».

Учні львівської середньої загальноосвітньої школи №82 та студенти прикрасила синьо-жовтими стрічками пішохідний міст над алеєю у парку «Погулянка». На стрічках вони залишили побажання для України.

Зокрема, там можна було прочитати такі слова: миру, добробуту, братерства, перемоги, процвітання, єдності. Також молоді люди заспівали Державний Гімн України та утворили на мості «живий ланцюг» у пам'ять про Акт злуки.

Представник департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Христина Верес пояснила: «Ми не лише віддаємо данину пам'яті подій минулого –об'єднанню України у 1919-му році. Ми збираємось тут разом щоб відчути себе частинкою великої та дружньої сім'ї, назва якій – Україна. До акції ми запросили долучитись також дітей-переселенців зі сходу та півдня України. Подібні акції проходять й в інших містах Львівщини».

А учениця дев’ятього класу львівської середньої загальноосвітньої школи №82 Христина Пристай запевнила: «Для мене Соборність – це не просто з'єднання Сходу і Заходу, це символ того, що Україна є єдина, нероздільна і всі ми патріоти».

Натомість учень дев’ятього класу Борис Копитко львівської середньої загальноосвітньої школи №82 вважає: «Соборність України насамперед означає те, що ми одна нація. А нація – це єдність, братерство і відсутність конфронтацій».

Своєю чергою, учениця учениця дев’ятього класу львівської середньої загальноосвітньої школи №82 Марія Крисай зазначила: «Наша сьогоднішня акція – це наче символічне об'єднання. Подібними заходами ми нагадуємо людям що сьогодні такий гарний день, коли з'єднали Лівобережну і Правобережну Україну».

Про це повідомили сьогодні, 22 січня, в інтернет-виданні «Gazeta.ua», де також опублікували фоторепортаж з парку «Погулянка».

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу