Львів’яни клопотатимуть відпустити на поруки заручників Гавриліва, Давидяка, Ленця й Салигу

13:55 6 лютого 2014 р.


Фото: zik.ua

Для цього вони зберуться завтра о 13.00 у міській раді.

Про це повідомляє сьогодні, 6 лютого, прес-служба міської ради. За її інформацією, завтра усі небайдужі мешканці Львова зберуться у міській раді, аби висловити свою підтримку львів’янам, активістам Євромайдану, які зараз перебувають в Києві в лікарнях чи під арештом. Зокрема львів’яни підпишуть клопотання про взяття на поруки. Йдеться про чотирьох активістів – Олексія Салигу, Андрія Ленця, Віктора Давидяка 1 Мар’яна Гавриліва.

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив із цього приводу: «Хочу запросити усіх небайдужих львів’ян: завтра о 13.00 год у міській раді ми спільно збираємось, щоб висловити нашу позицію і подати клопотання, щоб взяти на поруки наших львів’ян, які сьогодні перебувають в місцях позбавлення волі, під арештом. Це четверо львів’ян, серед них є Гаврилів, який перебуває в лікарні. Інші хлопці також у важкому стані. Ми повинні бути солідарними і робити всі можливі і неможливі речі, щоб наші львів’яни були на волі». 

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу