Львів’яни ініціюють відмову від привітань влади (доповнено відеосюжетом)

23:15 26 грудня 2013 р.


Фото: merera.livejournal.com

Представники ЗМІ найбільшого міста Західної України закликали своїх колег за фахом не подавати в ефірах радіо й телебачення та на шпальтах газет і журналів привітання влади з Новим роком і Різдвом.

Аналітик  Олександр Антонюк пояснює: «Колись президент виходив із закликом «почую кожного», то настав час кожному сказати новорічне привітання від народу, який є головним джерелом влади. Тобто, мас-медіа подають привітання не слуг народу, а самого народу. Журналісти надають громадянам можливість привітати своїх рідних, усіх людей, висловити побажання, розповісти, про яку країну вони мріють. Це буде і дискусія, і влада слухатиме, а не її».

Своєю чергою, виконавчий секретар Львівського осередку Незалежної медіа-профспілки України Ольга Лучка зауважує: «Варто залучити журналістські організації, рух «Стоп цензурі», колег по усій країні, над чим і працюватимемо». Про це повідомляє у четвер «Радіо Свобода».

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу