Львів’ян закликають допомогти пораненому в зоні АТО волонтеру

11:38 12 жовтня 2015 р.


Фото: tvoemisto.tv

Павло Шевчук отримав контузію внаслідок постійних обстрілів.

«Фундація Духовного Відродження просить допомогти волонтеру в зоні АТО Павлу Шевчуку. Пройшло більше року, відколи Павло повернувся з зони проведення АТО, відколи внаслідок постійних обстрілів отримав контузію, через що був відправлений на лікування до Львова», – повідомили сьогодні, 12 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«Сьогодні Павло потребує допомоги, оскільки вже дуже давно чекає на операцію. В одній з клінік Лінца (Австрія) лікарі погодилися провести операцію в грудні, загальна вартість якої – 22 173 євро.

Родина постраждалого вже зібрала 3 000 євро, потрібно ще – 19 173 євро. Кошти потрібні якнайшвидше, тому що для того, аби залишатися на черзі, необхідно внести заставу.

Більше інформації про потерпілого:

Павло Богданович Шевчук народився 9 липня1982 року. Проживає у селі Сокільники в Пустомитівському районі Львівської області.

У період з 10 до 14 серпня 2014 року перебував волонтером в зоні АТО. Внаслідок постійних обстрілів, отримав контузію в районі поселення Новоамвросіївський Донецької області.  

Повний діагноз: розрив артеріо-венозної мальформації верхівки базилярної артерії, гострий субарахноїдальний та внутрішньошлуночковий крововилив, крововилив у стовбурову частину мозку, тетрапарез, двобічна офтальмоплегія, обсцеси правої та лівої сідниць. Потерпілий приймає ліки для покращення церебрального кровотоку, посилення метаболічних процесів в головному мозку, активації структури ретикулярної формації головного мозку і відновлення свідомості при травматичному ушкодженні головного мозку. 

Фундація Духовного Відродження просить усіх, хто може надати фінансову допомогу й підтримати героя, звертатися до БО «Фундація Духовного Відродження» Львівської Архиєпархії УГКЦ, яка передасть усі кошти на лікування потерпілого або ж надсилати кошти за таким призначенням платежу: благодійна пожертва для Шевчука Павла Богдановича на банківський рахунок:

ЗГРУ ПАТ КБ ПриватБанк;                                                                       

МФО 325321,                                                                              

ЗКПО 38172005,                                                                        

Р.Р.: 26000053820232.

Благодійна організація «Фундація Духовного Відродження»: 79000, Львів, площа Святого Юра, 5, мобільний телефон: +38 067 67 90 207, телефон: (032) 261 13 89, e-mail: foundation.la.ugcc@gmail.com».

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу