Львівським десантникам передали бронетранспортер, відремонтований самбірськими волонтерами

19:05 22 квітня 2015 р.


Фото: galnet.org

Як повідомили в середу в прес-службі обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», волонтери Самбірського району передали в бійцям 80-ї окремої аеромобільної бригади бронетранспортер, відремонтований власними силами

У прес-службі обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» повідомили сьогодні:

«У середу, 22 квітня волонтери-ударівці Самбірського району передали відремонтований власними силами бронетранспортер військовим 80-ї окремої аеромобільної бригади ЗСУ. 

БТР-80 був пошкоджений в ході бойових дій на сході України. Десантники звернулись до волонтерів з проханням допомогти в ремонті машини. Активісти полагодили мотор, коробку передач, поміняли датчики, лампочки, поміняли проводку.

За словами одного з ініціаторів відновлення машини, голови партії «Удар» у Самбірському районі Микола Фрея, волонтери погодились відремонтувати БТР, оскільки уже мають досвід ремонту подібної техніки для АТО. Ударівець розповів також:

«Усі роботи виконували наші, місцеві волонтери на добровільних засадах. Військові дали нам необхідну документацію, трохи допомогли з запчастинами.

Також, інколи допомагали їхні майстри. Кошти на закупівлю комплектуючих, паливно-мастильних матеріалів ми зібрали завдяки громаді Самбірщини та народному депутату Ярославу Дубневичу. Плануємо і надалі допомагати нашим військовим з ремонтом техніки».

Військові залишились задоволеними технічним станом машини після ремонту і повідомили, що незабаром БТР відправиться знову на схід».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу