Львівських поліціянтів не залучили до охорони громадського порядку в Умані

22:41 1 вересня 2021 р.

Фото до новини

З 1 до 6 вересня на територію Умані прибуде 23 500 тисяч хасидів, щоб відсвяткувати Рош га-Шана - свято початку нового року для усіх, хто сповідує юдаїзм.

Понад 600 працівників поліції та понад 200 військовослужбовців Національної гвардії прибули до Умані для забезпечення громадського порядку і безпеки під час святкування Рош га-Шана. Про це повідомив сайт Національної поліції, пише Dailylviv.com.

Зведений загін налічує 635 працівників поліції з Дніпропетровської,  Житомирської, Вінницької, Київської та Черкаської областей. У складі загону – працівники міграційної поліції, батальйону поліції особливого призначення, співробітники патрульної поліції, тактико-оперативного реагування УПП в Черкаській області, кінологи зі службовими собаками, вибухотехніки, оперативні працівники, поліція діалогу, рятувальники, медики та військовослужбовці Національної гвардії України. Правоохоронці нестимуть службу цілодобово, будуть як стаціонарні пости, так і піші маршрути. 

«З 1 до 6 вересня на територію Умані прибуде 23 500 тисяч хасидів. Цього року, за попередніми підрахунками, очікується прибуття близько 50 тисяч паломників з різних країн світу. Також з 3 вересня прибуде делегація у складі 11 поліцейських з Ізраїлю, які нададуть нам допомогу у забезпеченні публічної безпеки та порядку»,— сказав начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області Михайло Куратченко.

Серед основних завдань правоохоронців - забезпечення публічного порядку в місцях компактного проживання та перебування паломників-хасидів й недопущення будь-яких правопорушень. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини