Львівський окружний адмінсуд дозволив провести сьогодні масові акції усім, хто захотіли

11:44 9 травня 2015 р.


Фото: atn.ua

Начальник юридичного управління ЛМР Галина Пайонкевич повідомила в суботу: «Львівський окружний адміністративний суд, на своєму засіданні, що відбулось о 6-й ранку 9 травня, ухвалив рішення, яким дозволив проведення у Львові масових заходів до Дня перемоги усім партіям, громадським організаціям та окремим громадянам».

Начальник юридичного управління міськвиконкому Галина Пайонкевич повідомила сьогодні, 9 травня: «Львівський окружний адміністративний суд, на своєму засіданні, що відбулось о 6-й ранку 9 травня, ухвалив рішення, яким дозволив проведення у Львові  масових заходів до Дня перемоги усім партіям, громадським організаціям та окремим громадянам. Цим самим він відмовив у позові виконкому Львівської міськради, який пропонував заборонити усім політичним силам проводити у місті масові заходи (збори, мітинги, походи, демонстрації чи інші зібрання), окрім тих, що ініційовані державними органами влади».

Кореспондент агенції Укрінформ, який передав сьогодні, 9 травня, це повідомлення, додав також: «Серед тих, хто має намір по-своєму відзначити День перемоги,  радикально налаштовані одна до одної громадські організації  «Ідея нації», «Львівська міська рада організації ветеранів України» та інші. Всього заявки на акції в обласному центрі подали вісім політичних сил».

Як інформував «ЩЛ», окружний адміністративний суд відмовився заборонити сьогодні масові заходи у Львові.

dailylviv.com

До теми

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

23:03 23 жовтня 2020 р.

Хто фінансує кампанії та на що витрачають гроші кандидати на посаду міського голови Львова

За крісло міського голови Львова змагаються 17 кандидатів. З них проміжні фінансові звіти до Львівської міської територіальної виборчої комісії подали 11 осіб. Разом вони витратили майже 3,5 мільйони гривень (3 453 535,98).

Рубрика: Політика

22:24 23 жовтня 2020 р.

Карусель? На Львівщині в одній громаді раптом додалося 1000 виборців

У Самбірській міській громаді щонайменше за 3 адресами спостерігачі ОПОРИ виявили масову зміну виборчої адреси виборцями з різних населених пунктів Львівщина та Одеської області. Чоловіки та жінки мають різні прізвища.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу