Львівський медуніверситет не відкликав студентів з Євромайдану - проректор

17:05 25 листопада 2013 р.

На Євромайдані у Львові було озвучено інформацію про те, що керівництво Львівського національного медичного університету вимагає від старост груп організації присутності студентів на лекціях. Проректор Магльований це заперечив.

На телефон гарячої телефонної лінії Координаційного штабу Львівської обласної ради зателефонував проректор з науково-педагогічної роботи Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Магльований Анатолій Васильович та повідомив, що інформація, яку сьогодні озвучили на львівському Євромайдані, не відповідає дійсності. про це інформує прес-служба ЛОР.

Зокрема, під час акції у Львові на підтримку євроінтеграційного курсу України, зі сцени було озвучено інформацію про те, що, мовляв, керівництво Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького зв’язується по телефону зі старостами груп та вимагає від них організації присутності студентів на лекціях.

Спростував цю інформацію проректор з науково-педагогічної роботи Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Магльований Анатолій Васильович, який зателефонував на гарячу лінію Координаційного штабу Львівської обласної ради.

Окрім того, як повідомила ведуча львівського Євромайдану, громадський діяч Софія Федина, Магльований Анатолій Васильович також сконтактовував  телефоном з активістами львівського Євромайдану, яким також спростував інформацію. Відповідно, це повідомлення було озвучено у присутності всіх мітингувальників.
   

Нагадаємо, керівництво львівських вишів відкрито задекларувало свою підтримку студентству. Відповідне звернення 23 листопада підкріпили власними підписами ректори, проректори та представники керівництва вищих навчальних закладів Львова під час наради у кабінеті голови Львівської обласної ради Петра Колодія.

dailylviv.com

До теми

16:55 21 вересня 2021 р.

Завтра у Львові позачергове засідання виконкому буде на велосипедах

Завтра, 22 вересня, у Львові проведуть позачергове виїзне засідання виконавчого комітету. Засідання відбудеться на площі перед головним корпусом Львівського медичного університету (вул. Пекарська, 69), а приїдуть сюди члени виконкому на велосипедах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу