Львівський Євромайдан закликає не піддаватися на провокації

18:50 19 лютого 2014 р.


Фото: Петро Паламарчук/galinfo.com.ua/

Його координатор просить повідомляти про підозрілих осіб, автомобілі чи автобуси на сайти, посилання на які він навів у своєму зверненні..

Координатор львівського Євромайдану Василь Молдован закликає сьогодні, 19 лютого, на його сторінці в мережі «ВКотакте»:

Шановні львів’яни та гості нашого міста! Не можна допустити, аби і у Львові продовжувалося свавілля та панував хаос. Закликаємо Вас не провокувати правоохоронців, не знищуйте культурну столицю, не агресувати у бік, поки що, мирних силовиків. Нападницькі дії, це не один із шляхів вирішення проблеми, а чинник, який її загострює. Ні в якому разі не можна піддаватися на провокації.

З достовірних джерел відомо, що до Львова приїхала маса неврівноважених, агресивно налаштованих молодиків, які провокуватимуть мирне населення чинити неправомірні дії та влаштовувати нападницькі розбої. 

Масові безпорядки, які розпочалися 18 січня 2014 року у Львові – це цілеспрямовані провокативні дії налаштовані на порушення правопорядку у місті. Усі ті, хто залишається у Львові, просимо вас бути пильними та зберігайте спокій. Пам'ятайте, нам не потрібно кровопролиття, варварство та вандалізм. 

Активісти львівського Євромайдану контролюють усі силові структури. Закликаємо Вас не чинити протиправних дій, спрямованих на розпал конфлікту з військовослужбовцями. Пам'ятайте, що Львів повинен залишатися спокійним місцем, де кожен українець зможе відчувати себе у безпеці.

Просимо вас об'єктивно та адекватно реагувати на повідомлення, які надходять від ЗМІ, оскільки за обставин, що склались останнім часом в Україні можливе дезінформування. Уся перевірена та достовірна інформація подається на офіційних сторінках прес-служби Львівського Євромайдану в соціальних мережах:

http://vk.com/eu.lviv

https://facebook.com/eulviv.ua

https://www.facebook.com/eulviv.en

https://twitter.com/euromaidan_lviv

Офіційний сайт Львівського Євромайдану:

https://euromaidan.lviv.ua

Якщо ж Ви побачили підозрілих осіб, автомобілі чи автобуси, просимо про це повідомляти інформаційний центр.

Контактні дані інфо-центру:

+380934213262;

+380964986519;

+380667357918;

+380984977013.

З повагою, координатор львівського Євромайдану Василь Молдован».

Натомість прес-служба Львівського Євромайдану запевняє на своїй сторінці в мережі «Facebook»:

«#Євромайдан #Львів немає жодного відношення до захоплень адміністративних будівель міста Львова та погромів, що відбуваються на вулицях Львова. Наші зусилля зосереджені на організації відправки людей в Київ та забезпеченні іншої матеріальної допомоги. 

Координатори Львівського Євромайдану».

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу