Львівський безпековий форум завершився

17:48 1 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Спікери форуму відзначили високий рівень організації заходу та визнання речей своїми іменами».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 1 грудня: «У Львові завершився безпековий форум, який тривав два дні. Спікери форуму відзначили високий рівень організації заходу та визнання речей своїми іменами».

Зокрема, журналіст Марія Зав'ялова зазначила:  «Перша особа країни каже, що відрубуватиме руку за корупцію в армії, але провадження, відкриті після журналістських розслідувань, незабаром закриваються. Це просто обурливо. Гідності у нас залишається все менше. Немає відповідальності за злочини, за прозорі злочини проти власної армії. Я дуже рада, що ми почали про це говорити. Це непроста розмова, бо там задіяні непрості люди. Але від цього залежить перемога».

Марія Зав'ялова також розповіла: «Головний рефрен для мене, який вимовлявся декілька разів протягом форуму – це називати речі своїми іменами. І головний успіх - більшість часу ми таки називали речі своїми іменами.  Моя тема – військова. Я багато часу проводжу на лінії зіткнення і  проблеми армії знайомі мені найбільше. Головною темою панелі, де ми розглядали серйозно війну була незахищеність простих солдатів. Тут говорили, що корупція використовується Росією як зброя. Але якщо присутні тут іноземці кажуть, що не будуть вкладати жодного пенні в Україні через астрономічну корупцію, що Україна має позбутися Укроборонпрому, якщо більшість суспільства вважають найбільшою проблемою корупцію армії – про це варто замислитись.  Ми не зможемо поважати власних солдатів, якщо вони не можуть воювати у правовому статусі. Ми не зможемо поважати себе, якщо не знаємо, як витрачаються наші гроші в умовах війни.

Як інформував «ЩЛ», СБУ зареєструвала провадження «за фактом презентації на Львівському безпековому форумі карти України з позначенням на ній тимчасово окупованих територій держави як «народні республіки Донецька та Луганська»».

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу