Львівський безпековий форум триватиме три дні

17:40 30 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Львівський безпековий форум, який триватиме з 30 жовтня до 1 листопада, розпочнеться з обоворення тем«Кому допоможе і кому загрожує відведення Збройних Сил України углиб української території?», «Чи не повторює Україна історичних помилок?», «Якою має бути безпекова стратегія країни?».

Про це, як повідомили в середу, 30 жовтня, у Львівській міськраді, розповіла співголова форуму, лідерка політичної партії «Об'єднання «Самопоміч» Оксана Сироїд. За її словами, «останні новини з Донбасу роблять цьогорічну тему форуму «Росія в Європі: старі помилки та нові виклики» ще більш актуальною».

Оксана Сироїд зазначила: «Росія – реальна загроза не лише для України. Насправді, ця країна вже перетворила міжнародну безпеку на суцільну, спільну для всіх, зону ризику. І це є дуже серйозним викликом для багатьох країн світу. Вперше про таку „російську загрозу“ відкрито заговорили саме на Львівському Безпековому Форумі, який три роки поспіль збирає низку знаних українських та міжнародних експертів. Ця тема знову буде ключовою цьогоріч». У рамках Львівського безпекового форуму заплановані вісім дискусійних панелей.

«31 жовтня відбудуться дискусії «Історія: чи вивчили ми її уроки?»; «Розуміння та заперечення загроз»; «Морська стратегія в Балто-Чорноморському регіоні: гарантування безпеки через систему міжнародного права»; «Відповідь на загрозу: військовий вимір», – поінформували також у ЛМР.

«На 1 листопада заплановані дискусії «Майбутнє Балто-Чорноморського регіону очима молоді»; «Українські військовополонені: без статусу, але з надією повернутися додому»; «Медіа як критична інфраструктура» «Критична інфраструктура: стабільність чи небезпека?», – розповіла також у ЛМР.

«У форумі візьмуть участь понад 200 експертів та посадовців з більш, ніж з 10 країн світу – США, Великої Британії, Латвії, України, Польщі, Румунії, Фінляндії, Іспанії, Німеччини тощо. Модераторами заходу будуть співголови форуму генерал-лейтенант американської армії у відставці Бен Годжес та лідерка партії «Самопоміч» Оксана Сироїд», – повідомили також у ЛМР.

«Експерти роздумуватимуть над тим, як захистити критичну інфраструктуру – інформаційний і кіберпростір, важливі об’єкти життєзабезпечення, економіку та політичну систему від агресивних дій Росії спрямованих проти України та Заходу. У фокусі дискусій також – формула Штанмаєра, особливий статус Донбасу, Україна – в епіцентрі американського конфлікту, російські виклики для Балто-Чорноморського регіону», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:15 14 листопада 2019 р.

У Львові вперше скликали «Форум Гідності»

У четвер, 14 листопада, у Львові розпочався перший «Форум Гідності», покликаний стати майданчиком для спільного обговорення питань прав людини та людської гідності між правозахисним, культурним, освітнім та іншими середовищами.

Рубрика: Політика

10:10 14 листопада 2019 р.

«Форум Гідності» у Львові окреслить найближчі плани

14 листопада в Музеї Гідності на вулиці Шептицьких, 45 відбудеться перший Львівський форум, покликаний стати майданчиком для спільного обговорення питань прав людини та людської гідності.

Рубрика: Політика

Останні новини

Залізничне сполучення Львів-Берлін буде щодня

У Львові презентували на «Соціальному форумі» послуги ГО

У Львові знову евакуйовують людей із вокзалу

«Нафтогаз» скликає працівників Новороздільської ТЕЦ через критичну ситуацію

Правоохоронці потребують допомоги в розшуку водія, який збив пішохода на Львівщині

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нардепи збережуть недоторканність?

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Марнування мільйонів у Жовківському замку

Рубрика: Культура

Всі відео розділу