Львівську облдержадміністрацію все ще заблоковано

20:00 16 лютого 2014 р.


Фото: radiosvoboda.org

Хоч її приміщення звільнили активісти «Правого сектора», біля будівлі чергують натомість місцеві політики від ВО «Свобода».

Вони заявляють, що пропустять працівників ОДА у приміщення у понеділок зранку, якщо Генпрокуратура виконає умови опозиції і припиніть кримінальне переслідування активістів Майдану. Відтак барикади біля приміщення Львівської ОДА ніхто не планує прибирати. 

Ніхто не бере на себе відповідальність за події біля адмінбудівлі.Керівник «Правого сектору» у Львові Артем Луцак пояснив кореспонденту «Радіо Свобода»: «Ми залишили приміщення ОДА, там є ще речі. А щодо барикади, то ми не комунальна служба,щоб прибирати сміття. «Правий сектор» – націоналістично-визвольний рух, а не комунальна служба. Ми займали лише ліве крило першого поверху адміністрації. Мене не було на момент встановлення барикади»,.

Тож в адмінбудівлю нікого не пропускають – навіть журналістів. Водночас голова Львівської облради Петро Колодій самоусунувся від ситуації і нічого не коментує. Почувши, що телефонує журналіст, одразу каже, що нічого не чує, або ж взагалі не відповідає на дзвінки.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу