Львівські військові медики закликають волонтерів-донорів здавати кров

19:10 6 червня 2014 р.


Фото: bloodcentre.ucoz.ua

Звертатися просять за адресою: м.Львів, вул. Личаківська, 26. Телефони для довідок: (032) 275-57-95.

Спеціалісти Військово-медичних клінічних центрів Західного, Центрального, Північного регіонів щоденно надають висококваліфіковану медичну допомогу військовослужбовцям різних силових структур, які отримали поранення в ході проведення антитерористичної операції. За словами директора Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України полковника медичної служби Віталія Андронатія наразі проблем із фінансуванням і забезпеченням медикаментами немає.

Він також повідомив: «На сьогоднішній день наші лікувальні заклади забезпечено повністю, а ті що на сході – на 95%. Аби рятувати життя і здоров’я військовослужбовців та цивільного населення було прийнято рішення про розгортання військових мобільних госпіталів».

За його словами, єдина проблема, з якою сьогодні стикається військово-медична служба Збройних Сил України – санітарний транспорт. «Нам не вистачає транспорту аби вивозити поранених з поля бою та перевозити їх для подальшого лікування. Для вирішення цієї проблеми здійснено перерозподіл наявних санітарних автомобілів та реанімомобілів, що дозволило «перекинути» автомобілі із західного регіону на схід. На жаль, укомплектованість цим видом транспорту поки що не висока2, – зазначив він.

Разом з тим, під час лікування поранених учасників АТО у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону виникла потреба у донорській крові. Для волонтерів-донорів Військово-медичний клінічний центр Західного регіону запрошує до співпраці.

Забір крові проводиться за адресою: м.Львів, вул. Личаківська, 26. Телефони для довідок: (032) 275-57-95.

Про це повідомляє сьогодні, 6 червня, прес-служба облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

15:15 27 вересня 2020 р.

У Львові, удаючи опитування, дві політпартії збирають персональні дані містян

У Львові представники ВО «Батьківщина» збирають підписи та персональні дані містян під виглядом опитування щодо програми «Доступні ліки та безкоштовні аналізи у лабораторіях». А «Європейська Солідарність» пропонує заповнити анкету прихильника і розповісти про житлово-комунальні проблеми. Такі дії можуть мати ознаку маніпуляції з даними виборцями.

Рубрика: Політика

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу