Львівські військові медики закликають волонтерів-донорів здавати кров

19:10 6 червня 2014 р.


Фото: bloodcentre.ucoz.ua

Звертатися просять за адресою: м.Львів, вул. Личаківська, 26. Телефони для довідок: (032) 275-57-95.

Спеціалісти Військово-медичних клінічних центрів Західного, Центрального, Північного регіонів щоденно надають висококваліфіковану медичну допомогу військовослужбовцям різних силових структур, які отримали поранення в ході проведення антитерористичної операції. За словами директора Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України полковника медичної служби Віталія Андронатія наразі проблем із фінансуванням і забезпеченням медикаментами немає.

Він також повідомив: «На сьогоднішній день наші лікувальні заклади забезпечено повністю, а ті що на сході – на 95%. Аби рятувати життя і здоров’я військовослужбовців та цивільного населення було прийнято рішення про розгортання військових мобільних госпіталів».

За його словами, єдина проблема, з якою сьогодні стикається військово-медична служба Збройних Сил України – санітарний транспорт. «Нам не вистачає транспорту аби вивозити поранених з поля бою та перевозити їх для подальшого лікування. Для вирішення цієї проблеми здійснено перерозподіл наявних санітарних автомобілів та реанімомобілів, що дозволило «перекинути» автомобілі із західного регіону на схід. На жаль, укомплектованість цим видом транспорту поки що не висока2, – зазначив він.

Разом з тим, під час лікування поранених учасників АТО у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону виникла потреба у донорській крові. Для волонтерів-донорів Військово-медичний клінічний центр Західного регіону запрошує до співпраці.

Забір крові проводиться за адресою: м.Львів, вул. Личаківська, 26. Телефони для довідок: (032) 275-57-95.

Про це повідомляє сьогодні, 6 червня, прес-служба облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу