Львівські десантники встановили Державний Прапор України на одній із труб електростанції в місті Щастя (відео, оновлено)

21:20 29 квітня 2015 р.


Фото: tsn.ua

Один із бійців львівської 80-ї окремої аеромобільної бригади пояснив: «Це дійсно принципово, щоб бачили, що тут стоять наші хлопці, що тут десантники, і ми відкриті».

«Телевізійна служба новин» каналу «1+1» повідомила сьогодні, 29 квітня:

«На Луганщині терористи знову поновили вогонь. Бойовики цілили по Щастю, але в теплоелектростанцію та житлові квартали снаряди не влучили.

Луганську ТЕС обстрілюють від трьох до семи разів на день. Електростанцію захищають десантники 80-ої бригади (зі Львова. – «ЩЛ»).

Вони стверджують, що за кожним кроком ворога вони мають змогу спостерігати і передають бойовикам привіти, зокрема встановивши на одній із труб електростанції прапор своєї бригади розміром 2,5 метра. Один із бійців зауважує: «Це дійсно принципово, щоб бачили, що тут стоять наші хлопці, що тут десантники, і ми відкриті». 

Поза тим, військові констатують, що обстріли зі сторони бойовиків дедалі посилюються. Зокрема, бійці батальйону «Золоті ворота» постріли слухають вже третій день і зауважують, що бойовики використовують зброю, заборонену мінськими домовленостями. Бійці пов'язують таку активізацію військових дій із початком весни, зауважуючи, що бойовики починають досліджувати місцевість та намагаються з'ясувати, які українські сили там дислоковані».

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу