Львівські десантники встановили Державний Прапор України на одній із труб електростанції в місті Щастя (відео, оновлено)

21:20 29 квітня 2015 р.


Фото: tsn.ua

Один із бійців львівської 80-ї окремої аеромобільної бригади пояснив: «Це дійсно принципово, щоб бачили, що тут стоять наші хлопці, що тут десантники, і ми відкриті».

«Телевізійна служба новин» каналу «1+1» повідомила сьогодні, 29 квітня:

«На Луганщині терористи знову поновили вогонь. Бойовики цілили по Щастю, але в теплоелектростанцію та житлові квартали снаряди не влучили.

Луганську ТЕС обстрілюють від трьох до семи разів на день. Електростанцію захищають десантники 80-ої бригади (зі Львова. – «ЩЛ»).

Вони стверджують, що за кожним кроком ворога вони мають змогу спостерігати і передають бойовикам привіти, зокрема встановивши на одній із труб електростанції прапор своєї бригади розміром 2,5 метра. Один із бійців зауважує: «Це дійсно принципово, щоб бачили, що тут стоять наші хлопці, що тут десантники, і ми відкриті». 

Поза тим, військові констатують, що обстріли зі сторони бойовиків дедалі посилюються. Зокрема, бійці батальйону «Золоті ворота» постріли слухають вже третій день і зауважують, що бойовики використовують зброю, заборонену мінськими домовленостями. Бійці пов'язують таку активізацію військових дій із початком весни, зауважуючи, що бойовики починають досліджувати місцевість та намагаються з'ясувати, які українські сили там дислоковані».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу