Львівські десантники озброїлися трофейним танком (відео)

12:22 3 березня 2015 р.


Фото: ukropnews.com

Командир десантного взводу 80-ї окремої аеромобільної бригади Сергій Подубан застеріг: «Попереджаємо наших ворогів, що у разі порушення ними домовленостей стосовно припинення вогню ми будемо примушувати їх до миру їх же колишньою зброєю».

На сторінці прес-центру керівництва антитерористичною операцією в інтернет-мережі «Facebook» зокрема повідомляється:

«Воїни 80-ї окремої аеромобільної бригади взяли на озброєння трофейний танк. Це трапилось за кілька днів до припинення вогню. Сепаратисти вирішили піти в атаку на позиції львівських десантників. В результаті вони не лише відступили, але й кинули на полі бою цілком справний танк з повним бойовим комплектом.

Звичайно, українські бійці скористались таким «дарунком» недолугих проросійських найманців. Бойову машину, спершу відігнали до наших позицій. А потім десантники вирішили не передавати трофей далі, а зібрати власний екіпаж, та взяти на озброєння цю потужну броньовану вогневу одиницю.

За словами командування бригади, серед мобілізованих десантників знайшлись необхідні спеціалісти. Очолив екіпаж командир десантного взводу Сергій Подубан з села Савенці, що на Київщині. 

– Спочатку, звичайно, було трішки важко, – розповів командир екіпажу. – Відповіді на деякі питання з обслуговування ходової та силової установки танка доводилось шукати навіть в мережі Інтернет. Але ми здійснили кілька виїздів, і навіть провели стрільби. Все вдалось. Отже, попереджаємо наших ворогів, що у разі порушення ними домовленостей стосовно припинення вогню ми будемо примушувати їх до миру, їх же колишньою зброєю».


Відео: Військове телебачення України

dailylviv.com

До теми

14:21 27 травня 2022 р.

рф пустила в хід найважчу неядерну зброю – Подоляк

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Росія застосовує найважчу неядерну зброю проти України і закликав країни-партнери передати Україні РСЗВ.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу