Львівські десантники допомагають на Луганщині багатодітним сім’ям і пенсіонерам

21:58 27 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Українські воїни охоче діляться товарами першої необхідності, теплими речами та продуктами й беруться за ремонт шкіл та дитячих садків.

На Луганщині військовослужбовці львівської 80-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ турбуються про багатодітні сім’ї, вимушених переселенців та самотніх пенсіонерів. Тільки впродовж вересня цього року учасники АТО відвідали 12 будинків у трьох селищах Новоайдарського району.

тимчасовий виконуюч обов’язки заступника командира окремої аеромобільної бригади майор Ігор Бороздюк пояснив: «Нам важко дивитися на страждання мешканців регіону. Тому все частіше бійці різних підрозділів за власної ініціативи беруться допомагати дітям та стареньким» 

Українські воїни охоче поділилися товарами першої необхідності, теплими речами та продуктами. Дітям вони привезли вишиванки, художню літературу, канцелярське приладдя, шкільні зошити, іграшки тощо.

офіцери та солдати залишили новим знайомим номери своїх телефонів, аби ті телефонували їм у разі виникнення побутових проблем. Воїни-десантники також охоче беруться за ремонт шкіл та дитячих садків.

Майор Ігор Бороздюк. запевнив: «У нас є вмілі руки та певні будівельні навички, а головне – бажання реально допомогти у підготовці державних приміщень до зими».

Про це повідомили сьогодні, 27 вересня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

13:23 25 жовтня 2021 р.

31 жовтня у чотирьох районах Львівщини відбудуться місцеві вибори

Уже за тиждень, 31 жовтня, в чотирьох районах Львівської області відбудуться місцеві вибори. Цього дня на позачергових виборах обиратимуть Комарнівського міського (Львівський район) і Шегинівського сільського (Яворівський район) голів.

Рубрика: Політика

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу