Львівські депутати розмежували повноваженя виконавчих органів міськради

15:42 14 липня 2016 р.


Фото: lvivnews.info

Начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич запевнила: «Ми уважно послухали застереження колег депутатів до цього положення, ми усі ті зауваження врегулювали».

«Сьогодні на сесії ЛМР прийняли ухвалу про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради – повідомили в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці: 

«Начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич розповіла: «Дане питання розглядалося на попередньому пленарному засідання. Ми уважно послухали застереження колег депутатів до цього положення, ми усі ті зауваження врегулювали. Також додали пункт про збільшення чисельності орієнтовно на 30 осіб для організації кращої роботи.

Це положення є нормативним актом, що визначає та розмежовує повноваження між виконавчим комітетом, департаментами, управліннями, відділами, іншими виконавчими органами ради у межах повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими нормативними актами, а також актами Львівської міської ради та її виконавчих органів. Це положення є основою для підготовки та внесення змін до положень про виконавчі органи міської ради».

dailylviv.com

До теми

19:16 27 лютого 2021 р.

Україною не можуть керувати громадяни Російської Федерації, як це було при Януковичу, - РНБО

РНБО доручило Кабміну розробити законопроєкт про подвійне громадянство, Метою законопроєкту має стати недопущення громадян інших країн до управління державою.

Рубрика: Політика

16:37 27 лютого 2021 р.

Добкін зізнався, що Янукович і Клюєв платили Тягнибоку і "Свободі", - приклад чорного піару на сайтах

На відміну від газет, що наприкінці січня у восьми регіонах України просували переважно позитивний контент, сайти розміщували і негативну політичну «джинсу».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу