Львівські депутати на сесії агітують за євроінтеграцію

16:11 26 листопада 2013 р.


Фото: yaroslav-tabinskyy

Сьогодні після обіду розпочала роботу сесія Львівської обласної ради, в роботі якої взяли участь 70 депутатів із 116-ти. Порядок денний один: "Про політичну ситуацію в Україні та євроінтеграцію".

З цього приводу вже виступили депутати Львівоблради Оксана Юринець (партія УДАР), Андрій Холявка (ВО "Свобода"), Микола Кадикало (ВО "Батьківщина"), а також професор ЛНУ імені І.Франка Іван Вакарчук і проректор ЛНУ імені І.Франка Дзвінка Мамчур. 

Депутата від фракції Партії регіонів Ігоря Грещука депутати слухати не захотіли: вимкнули мікрофон, тупали ногами. 

Один із організаторів студентського Євромайдану у Львові  Василь Молдован розповів депутатам про семигодинне засідання суду з приводу заборони протестних акцій у Львові і попросив у депутатів підтримати студентів.

"Щодня близько трьох тисяч львів'ян ми відправляємо до Києва", - сказала з трибуни сесії проректор ЛНУ імені І.Франка Дзвінка Мамчур. 

"Зволікання з євроінтеграційним процесом є бажання докрасти в Україні все те, що залишилося, - сказав заступник голови Львівської обласної ради Валерій П'ятак. - Наша так звана еліта давно інтегрувалася в Європу. У Європі вона має бізнеси, там вони лікуються і відпочивають. Там навчаються і живуть їхні діти. Навіщо їм у Європі український народ? Нехай заробітчани працюють за кордоном і надсилають гроші в Україну - а вони знайдуть як їх освоїти. Європейські чиновники повинні зрозуміти, що давати гроші теперішньому керівництву України не можна - розкрадуть". 

Зараз на сесії виступає народний депутат від ВО "Свобода" Ірина Фаріон.

Львівське телебачення веде пряму трансляцію пленарного засідання сесії Львівської обласної ради.

До теми

18:51 24 вересня 2021 р.

Місто Дубляни покинуло Львівську МТГ за рішенням суду у Києві

Окружний адміністративний суд міста Києва виключив місто Дубляни зі складу Львівської громади. Це рішення суд ухвалив 22 вересня за позовом мешканця Дублянів, координатора Комітету захисту прав громад Віталія Горбатенка.

Рубрика: Політика

10:09 24 вересня 2021 р.

У Львові відкриють Американський дім. Садовий шукає приміщення

Голова палати громад місцевих рад, міський голова Львова Андрій Садовий учора, 23 вересня, в Києві зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Обговорили відкриття Американського дому у Львові. Йшлось про те, що зараз тривають пошуки відповідного приміщення для розміщення цієї установи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу