Львівські активісти продовжують стримувати «Беркут» (відео)

12:48 20 січня 2014 р.


Фото: zaxid.net

Активісти протесту у Львові продовжують блокувати бази «Беркуту» та внутрішніх військ, щоб не допустити їхнього виїзду до Києва.

Про це повідомив представник Громадянської Ініціативи «Третя Українська Республіка» у Львівській області Олег Кузан. «Зараз все спокійно, блокування продовжується. Сутичок не було, люди просто заблокували виїзд автомобілям з особовим складом цих підрозділів. Також люди не давали даївцям переписувати номери автомобілів активістів, що блокували виїзд. Даївців оточили тісним кільцем та відтіснили з місця подій», - зазначив він.
Разом з тим, Кузан переконаний, що спроби прорватися з боку силовиків обов’язково будуть, адже військові частини отримали відповідний наказ. Але вважає, що на відкрите силове протистояння вони не підуть.


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу