Львівське обласне УМВС запевнило, що забезпечить дотримання виборчого законодавства

10:28 30 вересня 2015 р.


Фото: doba.te.ua

Особливу увагу працівники міліції приділятимуть дотриманню законності під час передвиборчої агітації, відслідковуватимуть факти підкупу виборців та оперативно реагуватимуть на неправдиві повідомлення про загрозу вибухів, підозрілі предмети та інше.

«Під час виборів депутатів до місцевих рад, міських, селищних та сільських голів, що відбудуться 25 жовтня 2015 року, правоохоронці Львівщини забезпечуватимуть дотримання виборчого законодавства та охоронятимуть громадський порядок. Під час місцевих виборів-2015 правоохоронці слідкуватимуть за правопорядком безпосередньо під час виборів, у період передвиборчої агітації та в судах – під час розгляду ними скарг виборців, а також безпечне перебування на території області офіційних іноземних спостерігачів», – повідомили сьогодні, 30 вересня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС, де також запевнили:

«Особливу увагу працівники міліції приділятимуть дотриманню законності під час передвиборчої агітації, відслідковуватимуть факти підкупу виборців та оперативно реагуватимуть на неправдиві повідомлення про загрозу вибухів, підозрілі предмети та інше. Також в обов’язки працівників міліції входить збереження виборчої документації.

«За усі ці порушення передбачена відповідальність – або адміністративна, або кримінальна. Мова у першу чергу йде про статті 157, 158, 158-1, 158-2, 159 та 159-1 Кримінального кодексу України, а також про деякі статті Кодексу України про адміністративні правопорушення, починаючи від 212-10 і закінчуючи 212-20. Усі особи, причетні  до скоєння таких правопорушень, будуть притягнуті до відповідальності згідно чинного законодавства», – повідомив заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки Львівського обласного УМВС, полковник міліції Сергій Маруняк».

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу