Львівська прокуратура закрила всі кримінальні провадження, які підпадають під «амністію»

15:02 18 лютого 2014 р.


Фото: zik.ua

Про це інформує сьогодні, 18 лютого, її прес-служба.

У повідомленні з цього приводу мовиться:

«На Львівщині закрито всі кримінальні провадження, які підпадали під дію Закону про звільнення від кримінальної відповідальності Як уже повідомлялось, Закон України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» передбачав низку умов, за виконання яких учасники акцій протесту звільняються від кримінальної відповідальності. 

З огляду на виконання останніми зазначених у ньому умов з 17 лютого його введено в дію.  Відтак, органами прокуратури Львівської області вжито заходів з метою виконання положень згаданого Закону України.

Йдеться про звільнення від кримінальної відповідальності осіб за правопорушення, вчинені під час масових акцій протесту в період 27 грудня 2013 року по 2 лютого 2014 року та закриття відповідних кримінальних проваджень.  Загалом під дію цього закону підпадали 26 кримінальних проваджень, зареєстрованих правоохоронними органами Львівської області. 

Станом на 18 лютого, прокурорами прийнято рішення про закриття усіх 26 кримінальних проваджень, у яких жодній особі не оголошувалось про підозру.  Таким чином, органами прокуратури Львівської області вимоги Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» виконано у повному обсязі».

dailylviv.com

До теми

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу