Львівська ОДА запрошує долучитися до формування складу громадської ради

11:50 30 січня 2017 р.

У департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації оголосили відбір кандидатів для участі в ініціативній групі із обрання громадської ради при ЛОДА.

До ініціативної групи увійдуть по три представники облдержадміністрації, чинної громадської ради та інститутів громадянського суспільства, які підготують установчі зборів Громадської ради та обрання нового складу. Новий склад Громадської ради при ЛОДА мають сформувати до 14 квітня 2017 року.

Усіх охочих закликають подавати заявки у департамент внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації в кабінеті №403 на вулиці Винниченка 18 у Львові або на електронну пошту: depinfoloda@gmail.com. До заяви необхідно додати інформацію про діяльність громадської організації та біографію представника.

Термін подачі заяв – з 30 січня до 3 лютого. Контактна особа – начальник відділу комунікацій з громадськістю департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації Станіслав Безушко, телефони – 0672612058, 2-999-106.

Про це повідомили сьогодні, 30 січня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу