Львівська ОДА закликає долучатися до створення гасла й логотипу області

09:45 1 лютого 2017 р.

Упродовж місяця в департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації очікуватимуть ідеї від громадськості.

У департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації повідомили «Щоденному Льву»: «Представників громадськості запрошують долучитися до створення гасла та логотипу для Львівської області. Гасло та бренд області сприятиме позиціюванню території як в Україні, так і за кордоном, а також – залученню інвестицій, і розвитку туристичного, інвестиційного та зовнішньоекономічного іміджу Львівщини». 

«Упродовж місяця мешканці області можуть долучатися до формування технічного завдання – вимог до розробки символу та гасла Львівщини. А також можуть визначити який образ потрібно закласти у логотип – ілюстрацію чи абстракцію, яким кольорам віддати перевагу та яке гасло обрати», – зазначено також у повідомленні.

«Після цього Львівська ОДА проведе закупівлю послуги зі створення символу Львівщини через систему електронних закупівель «Prozorro» – в аукціоні переможцем стане та компанія, яка запропонує найнижчу ціну та пройде усі кваліфікаційні умови.

Свої ідеї варто надсилати на електронну пошту promotion.loda@gmail.com, у темі вказавши «Львівщина», до 28 лютого 2017 року», – повідомили також у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини