Львівська ОДА співпрацюватиме зі Всесвітньою організацією інтелектуальної власності

15:45 3 липня 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У понеділок, 3 липня, відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Львівською ОДА та Всесвітньою організацією інтелектуальної власності.

Про це повідомили сьогодні, 3 липня, у Львівській ОДА, де також поінформували: «Директор Департаменту країн з перехідною та розвинутою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності  Міхал Швантнер зазначив: «Метою нашої співпраці є розвиток знань про захист інтелектуальної власності на базі університетів та інших наукових інституцій, а також впровадження цих знань у  сферу бізнесу для економічного розвитку країни».

Натомість голова Львівської ОДА Олег Синютка наголосив: «Для нас дуже важливо, що установи з міжнародним статусом поширюють свою діяльність на львівський регіон. Це позитивний сигнал, який демонструє, що Україна – це країна, в якій поважають інтелектуальну власність та розвивають законодавство згідно із європейським».

Про це повідомили сьогодні, 3 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також запевнили: «Підписання Меморандуму дозволить мешканцям Львівської області здобувати освіту у сфері захисту інтелектуальної власності та отримувати дипломи, що визнають в усьому світі».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів