Львівська облрада затвердила проекти об’єднання громад

19:00 11 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Схвалені проекти перспективних планів трьох районів спрямують для прийняття остаточного рішення до Кабінету Міністрів України.

Сьогодні, 11 жовтня, Львівська обласна рада схвалила зміни до проекту Перспективного плану спроможних територіальних громад Мостиського, Старосамбірського та Жидачівського районів. Представляв документ перший заступник голова ЛОДА Ростислав Замлинський.

На початку свого виступу він розповів про принципи формування громад, проведену роз’яснювальну роботу та в цілому про процес об’єднання. Зокрема, в межах Мостиського району пропонувалb утворили три об’єднані територіальні громади (ОТГ) – міські Мостиську й Судововишнянську та сільську Шегинівську. Натомість у Старосамбірському районі – сім: міські Старосамбірську, Хирівську й Добромильську, селищну Нижанковицьку й сільські Стрілківську, Міженецьку та Новоміську, а на території Жидачівського району – п’ять: міські Жидачівську й Ходорівську та селищні Журавненську, Новострілищанську й Гніздичівську.

Схвалені проекти перспективних планів Мостиського, Старосамбірського та Жидачівського районів скерують до Кабінету Міністрів України для прийняття відповідного рішення. А з текстом проектів рішень Львівської обласної ради можна ознайомитися за цим посиланням.

Уже в грудні в окремих громадах цих районів відбудуться вибори. Рішення щодо інших районів Львівщини приймуть на наступних пленарних засіданнях сесії обласної ради.

Наразі на Львівщині сформовано 16 об’єднаних територіальних громад. 15 із них мають прямі бюджетні відносини з Міністерством фінансів. Ще одна, Ходорівська громада, в якій вибори провели у березні, почне працювати з 1 січня 2017 року. 

dailylviv.com

До теми

17:00 26 листопада 2020 р.

У Львові розповіли, як профспілкам і аграріям боротися з фасадною демократією за майно і землю

Уряд вважає, що у XXI столітті роль профспілкових організацій є вичерпаною. У Конгресі українських громад «Заради майбутнього» з такою позицією не погоджуються.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу