Львівська облрада затвердила проекти об’єднання громад

19:00 11 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Схвалені проекти перспективних планів трьох районів спрямують для прийняття остаточного рішення до Кабінету Міністрів України.

Сьогодні, 11 жовтня, Львівська обласна рада схвалила зміни до проекту Перспективного плану спроможних територіальних громад Мостиського, Старосамбірського та Жидачівського районів. Представляв документ перший заступник голова ЛОДА Ростислав Замлинський.

На початку свого виступу він розповів про принципи формування громад, проведену роз’яснювальну роботу та в цілому про процес об’єднання. Зокрема, в межах Мостиського району пропонувалb утворили три об’єднані територіальні громади (ОТГ) – міські Мостиську й Судововишнянську та сільську Шегинівську. Натомість у Старосамбірському районі – сім: міські Старосамбірську, Хирівську й Добромильську, селищну Нижанковицьку й сільські Стрілківську, Міженецьку та Новоміську, а на території Жидачівського району – п’ять: міські Жидачівську й Ходорівську та селищні Журавненську, Новострілищанську й Гніздичівську.

Схвалені проекти перспективних планів Мостиського, Старосамбірського та Жидачівського районів скерують до Кабінету Міністрів України для прийняття відповідного рішення. А з текстом проектів рішень Львівської обласної ради можна ознайомитися за цим посиланням.

Уже в грудні в окремих громадах цих районів відбудуться вибори. Рішення щодо інших районів Львівщини приймуть на наступних пленарних засіданнях сесії обласної ради.

Наразі на Львівщині сформовано 16 об’єднаних територіальних громад. 15 із них мають прямі бюджетні відносини з Міністерством фінансів. Ще одна, Ходорівська громада, в якій вибори провели у березні, почне працювати з 1 січня 2017 року. 

dailylviv.com

До теми

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

13:21 30 листопада 2021 р.

Пластуни збирають кошти на ремонт другого поверху будівлі у Винниках - центру Петра Франка

Пластуни закликають приєднуватися до Всеукраїнського дня добрих справ і підтримати ремонт другого поверху у вишкільному центрі Пласту у Винниках.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу