Львівська облрада заслухає прокурора щодо виконання закону про «амністію»

10:48 3 лютого 2014 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Потреба у цьому виникла через «скупість» його відповідей на запит депутата.

Депутати Львівської обласної рада заслухають на своїй наступній сесії прокурора Львівської області й начальника ГУМВС України у Львівській області щодо стану законності на території Львівської області. В тому числі – щодо виконання вимог Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань».

Про це «Українським Національним Новинам» повідомили в прес-службі крайової організації Народного Руху України. У ній інформують також, що прокуратура Львівської області надала відповідь депутату обласної ради Народного Руху України Олександру Ганущину щодо його запиту.

Як вбачається з відповіді, всього по учасниках Євромайдану на Львівщині було порушено вісім справ, шість із яких закриті, а по двох внесено клопотання до суду про звільнення від кримінальної відповідальності. Натомість відповіді щодо закриття адміністративних проваджень немає.

Її має надати ГУМВС. «Видається мені, що всі ці справи були закриті не після дня набрання чинності, а саме 26 грудня 2013 року, в термін до 6 січня 2014 року, а не після 16 січня 2014 року. Судячи зі скупості відповідей, доведеться питати представників прокуратури «наживо», — зазначає Олександр Ганущин.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу