Львівська облрада закликає сполучити Київ та Ужгород швидкісним потягом

14:00 19 червня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Депутати Львівської обласної ради звернулися до Прем’єр-міністра України, Кабінету міністрів України, міністерства інфраструктури України й комітету з питань транспорту Верховної Ради щодо необхідності з’єднання швидкісним потягом категорії «Інтерсіті» сполучення Київ-Ужгород.

Про це повідомили у вівторок, 19 червня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також опублікували текст її звернення, в якому, зокрема, зазначено: «24 травня 2018 року Президент України офіційно відкрив найбільший в історії незалежної України інфраструктурний об’єкт, грандіозний інженерний проект – новий двоколійний Бескидський тунель. Бескидський тунель – другий за довжиною залізничний тунель в Україні, який розташований в Українських Карпатах, на межі Львівської та Закарпатської областей, і належить до 5-го Пан’європейського транспортного коридору».

«Після відкриття Бескидського тунелю, який збільшив пропускну здатність залізничного транспорту магістральним коридором, цілком доречно постає питання про те, щоб з’єднати швидкісним поїздом категорії «Інтерсіті» столицю України – Київ з обласним центром Закарпатської області – Ужгородом. Запуск через Бескидський тунель потяга категорії  «Інтерсіті» сполученням Київ – Ужгород істотно збільшить туристичні потоки і вирішить ситуацію, пов’язану з віддаленістю Закарпаття від столиці України. Ми, депутати Львівської обласної ради, звертаємося з проханням підтримати нашу ініціативу щодо запуску швидкісного поїзда категорії «Інтерсіті» сполученням Київ – Ужгород», – йдеться також у зверненні.

dailylviv.com

До теми

15:00 18 червня 2021 р.

Сергій Доротич зізнався у Львові про те, ким проплачений Рух #SaveФОП і зв'язки з олігархами

Рух #SaveФОП оголосив про всеукраїнську мобілізацію на акцію «Похорон мікробізнесу», яка запланована на 29 червня о 10.00 в Києві на Майдані Незалежності.

Рубрика: Політика

09:21 17 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові депутати голосуватимуть проти узаконення гендеру

Міжфракційне депутатське об'єднання Львівської міської ради заперечує просування гендерної ідеології в законодавство України і запровадження ідеологічно-медичних понять “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність” у Кримінального кодексі та Кодексі про адміністративні правопорушення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу