Львівська облрада скерувала військовим 596,28 тис. грн, а добровольчому батальйону – 600 тис. грн

17:24 17 червня 2014 р.

Бійці батальйону патрульної служби міліції особового призначення «Львів» на навчаннях

Бійці батальйону патрульної служби міліції особового призначення «Львів» на навчаннях
Фото: Роман БалукZIK

Відповідне рішення було прийняте депутатами ЛОР у вівторок.

Прес-служба ЛОР інформує сьогодні, 17 червня, в повідомленні «Львівська облрада підтримала програми матеріально-технічного забезпечення військових та правоохоронців, подані ЛОДА»:

«Сьогодні, 17 червня, під час сесії Львівської обласної ради депутати затвердили Програму для матеріально-технічного забезпечення батальйону патрульної служби міліції особового призначення «Львів» та Програму сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області, на 2014 рік. Нагадаємо, дані програми були подані Львівською облдержадміністрацією на розгляд сесії ЛОР. Розробниками програм є департамент з питань цивільного захисту населення ОДА.

На Програму для матеріально-технічного забезпечення батальйону патрульної служби міліції особового призначення «Львів» затверджено фінансування у сумі 600 тис. грн. Програма сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області, на 2014 рік передбачає виділення 596,28 тис. гривень для потреб військових частин, які беруть участь в антитерористичній операції в східних областях України. Ці видатки будуть спрямовані на засоби особистого захисту військовослужбовців – бронежилети та каски».

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу