Львівська облрада готує позов проти російського товариства

19:42 14 листопада 2016 р.

Заступник голови облради Володимир Гірняк повідомив у понеділок, що за сто метрів від неї друкують сепаратистські матеріали.

Львівська обласна рада готує судовий позов проти Російського товариства імені Пушкіна про примусове виселення організації з комунального приміщення у Львові, бо воно проігнорувало її рішення від 14 листопада, аби воно звільнити будівлю на вулиці Короленка. Заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк повідомив у коментарі «Радіо Свобода»: «Сьогодні, 14 листопада, дана споруда вже на балансі Львівської облради, у комунального підприємства. Громадські організації мали час звільнити це приміщення добровільно. Вже до кінця тижня ми подаємо заяву у суд про примусове виселення. За два-три місяці ми маємо вирішити це питання».

Окрім того, оскільки під час останньої перевірки у приміщенні на вулиці Короленка. виявили кілька примірників газети «Русский вестник», в яких передруковані матеріали з сепаратистських інтернет-видань, Львівська облрада звернулася 14 листопада зі заявою в Службу безпеки України з проханням проаналізувати ці публікації. Володимир Гірняк наголосив: «За сто метрів від Львівської облради друкують сепаратистські матеріали. Позиція міського Російського товариства імені Пушкіна це не є позиція загалом російської громади у Львові. Бо громаду ми поважаємо. Але оцінку організації просимо дати працівникам СБУ».

Про це повідомило сьогодні, 14 листопада, в «Радіо Свобода», журналіст якого намагався дізнатися думку керівника товариства імені Пушкіна, але у нього був вимкнений впродовж дня телефон. Раніше голова цього товариства Альберт Астахов заявив «Радіо Свобода», що оскаржуватиме рішення Львівської облради щодо виселення організації з будівлі.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини