Львівська обласна рада закликала переглянути рішення про підвищення тарифів на енергоносії

14:17 8 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Депутати наголошують у зверненні до керівництва України: «Вважаємо, що вищезгадане рішення Національної комісії було прийняте поспішно й необдумано, без детального соціально-економічного аналізу».

Рішенням сесії Львівська обласна рада скерувала до державного керівництва України звернення щодо перегляду рішення про підвищення тарифів на енергоносії для населення та суб’єктів господарської діяльності. У своєму зверненні депутати Львівської обласної ради висловились в підтримку процесу впровадження в Україні заходів якнайшвидшого реформування енергетичної галузі, які передбачають лібералізацію газового, електроенергетичного, вугільного ринків та перехід на єдині для всіх споживачів принципи ринкового ціноутворення на газ та електроенергію.

Однак обласні обранці вважають, що приймаючи загальнодержавне рішення про зростання тарифів, Національній комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, слід було взяти до уваги те, що різке зростання тарифів є абсолютно неприпустимим за умови відсутності відповідного підвищення пенсій та заробітних плат. Адже в Україні є значна кількість населення, яка формально не може отримати житлові субсидії і водночас не в змозі буде оплачувати комунальні послуги за новими тарифами. 

Депутати наголошують у зверненні: «Вважаємо, що вищезгадане рішення Національної комісії було прийняте поспішно й необдумано, без детального соціально-економічного аналізу».

З огляду на це, обласна рада звернулась до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України з проханням переглянути рішення про підвищення тарифів на електроенергію та газ для населення та бізнесу і правил приєднання до енергетичної системи країни. Також депутати виступили з пропозицією внести певні зміни до законодавства України у сфері енергетики. 

Звернення та перелік пропозицій змін до законодавства у сфері енергетики Львівська обласна рада скерувала державному керівництву України та між фракційному об’єднанню «Львівщина» у Верховній Раді України. Про це повідомили сьогодні, 8 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної ради.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу