Львівська обласна рада закликала міську виконати свої зобов’язання щодо відходів

16:45 26 квітня 2017 р.

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин скерував листа міському голові Львова Андрію Садовому щодо невідкладного виконання своїх зобов’язань відповідно до Меморандуму про вирішення сміттєвої проблеми в обласному центрі.

У листі Олександра Ганущина Андрію Садовому зазначено: «Львівська обласна рада зобов’язалася протягом  двох років виділяти кошти з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на покращення матеріально-технічної бази та рекультивацію полігонів, які прийматимуть відходи. Свої наміри обласна рада, як завжди, покроково, виконує». 

Про це повідомили сьогодні, 26 квітня, у Львівській обласній раді, де також нагадали: «На вчорашній сесії облради  депутати розглянули питання «Про внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету», в межах якого  було проголосовано за пооб’єктний перелік заходів з охорони навколишнього природного середовища на загальну суму 106,7 млн. гривень. З них майже 20 мільйонів гривень передбачено на придбання спецтехніки та облаштування територій міст-учасників Меморандуму. Фракція «Самопоміч» це рішення підтримала».

А голова бюджетної комісії Львівської обласної ради Олег Домчак зауважив: «Ще одним рішенням «Про уточнення показників обласного бюджету Львівської області на 2017 рік» передбачалося додаткове збільшення екологічного фонду на 15 мільйонів гривень, які також планувалося спрямувати на заходи, прописані в Меморандумі. Однак , на жаль, це рішення депутати «Самопомочі» не підтримали, хоча рішення загалом було ухвалено».

Про це повідомили сьогодні, 26 квітня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу