Львівська обласна рада розширила межі Великих Мостів

17:20 19 вересня 2017 р.


Фото: google.com.ua

Заступника голови облради Андрій Білоус запевнив: «Розширення меж міста Великі Мости дозволить надати земельні ділянки бійцям АТО».

У прес-службі Львівської облради повідомили сьогодні, 19 вересня: «Львівська обласна рада погодила проект землеустрою щодо встановлення (зміни) межі міста Великі Мости Великомостівської міської ради Сокальського району Львівської області. На найближчих сесіях розглянуть ще кілька подібних проектів рішень щодо інших населених пунктів області. За словами першого заступника голови Львівської обласної ради Андрія Білоуса, це дуже важливий процес в рамках загального процесу децентралізації, створення ОТГ.

«Фактичне розширення меж міст дозволяє їм розвиватися: створювати окремі території для розбудови міст, для будівництва нових житлових кварталів, для створення промислових зон, надання земельних ділянок воїнам АТО. Тому Львівська обласна рада максимально сприяє цим процесам, бо вони відповідають інтересам місцевого самоврядування», – пояснив Андрій Білоус.

«Відповідно до рішення, контроль за його виконанням поклали на постійну комісію з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

11:53 23 січня 2022 р.

Москва хоче шляхом агресії змінити владу в Україні: жалюгідні кандидатури

Адміністрація США має подібну з Форін офісом Великої Британії інформацію, що метою російського вторгнення в Україну є зміна українською влади на лояльну до Москви.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу