Львівська міськрада приймає заявки на грантову програму «Активні громадяни»

14:28 6 червня 2017 р.

У ЛМР запевнили: «Отримати 15 тисяч гривень від управління культури і таку ж суму від Британської Ради на фінансування власного проекту у Львові цілком реально».

Про це повідомили сьогодні, 6 червня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Інститут суспільних ініціатив за підтримки управління культури Львівської міської ради та в рамках програми «Активні Громадяни» проводить відбір на участь в конкурсі проектів соціальної дії, спрямованих на розвиток культури Львова. Зокрема, будуть профінансовані літературні проекти, проекти, націлені на промоцію читання, відповідно до титулу «Місто літератури ЮНЕСКО», проекти, що є ініціативами локальних громад і/або, місцем реалізації яких є один із мікрорайонів Львова спільно із місцевою громадою (Рясне, Сихів, Левандівка, Майорівка, Погулянка, інші не центральні райони), соціально-культурні проекти в публічному просторі міста, проекти, які залучають дитячі і/або дорослі бібліотеки Львова, інноваційні мистецькі проекти з використанням новітніх технологій, проекти, спрямовані на промоцію театру серед дітей і молоді, культурно-освітні проекти та проекти, націлені на розвиток культурної критики».

Подробиці конкурсу опубліковані сьогодні, 6 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:59 15 квітня 2021 р.

4,5 кандидата на одне місце: за громадську раду при Львівській ОДА голосуватимуть 12-15 травня

Завершився прийом документів від представників інститутів громадянського суспільства для участі у формуванні нового складу Громадської ради при облдержадміністрації. Загальна кількість поданих заявок від кандидатів - 158.

Рубрика: Політика

11:47 15 квітня 2021 р.

Міністри закордонних справ країн Балтії летять в Київ з аеропорту Вільнюса

Міністри закордонних справ Литви, Латвії та Естонії вирушили до Києва, щоб висловити свою підтримку Україні з огляду на дедалі більшу напругу, яку спричиняє зростання російських сил на кордоні двох країн.

Рубрика: Політика

11:35 15 квітня 2021 р.

Польща за конкретні рішення НАТО для підтримки суверенітету й територіальної цілісності України

Під час відеоконференції Північноатлантичної ради голови дипломатії та міністри оборони країн НАТО обговорювали питання скупчення російських військ у прикордонних з Україною зонах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу