Львівська міськрада приймає заявки на грантову програму «Активні громадяни»

14:28 6 червня 2017 р.

У ЛМР запевнили: «Отримати 15 тисяч гривень від управління культури і таку ж суму від Британської Ради на фінансування власного проекту у Львові цілком реально».

Про це повідомили сьогодні, 6 червня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Інститут суспільних ініціатив за підтримки управління культури Львівської міської ради та в рамках програми «Активні Громадяни» проводить відбір на участь в конкурсі проектів соціальної дії, спрямованих на розвиток культури Львова. Зокрема, будуть профінансовані літературні проекти, проекти, націлені на промоцію читання, відповідно до титулу «Місто літератури ЮНЕСКО», проекти, що є ініціативами локальних громад і/або, місцем реалізації яких є один із мікрорайонів Львова спільно із місцевою громадою (Рясне, Сихів, Левандівка, Майорівка, Погулянка, інші не центральні райони), соціально-культурні проекти в публічному просторі міста, проекти, які залучають дитячі і/або дорослі бібліотеки Львова, інноваційні мистецькі проекти з використанням новітніх технологій, проекти, спрямовані на промоцію театру серед дітей і молоді, культурно-освітні проекти та проекти, націлені на розвиток культурної критики».

Подробиці конкурсу опубліковані сьогодні, 6 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу