Львівська міськрада не виконала рішення обласної комісії, – ЛОДА

20:00 19 червня 2017 р.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка запевнив, що готовий зібрати обласну комісію з надзвичайних ситуацій, але, за його словами, проблема в тому, що міська влада Львова не виконала попередніх рішень комісії.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка повідомили сьогодні, 19 червня, в коментарі «Радіо Свобода»: «На сьогодні не виконане в повній мірі доручення обласної комісії щодо будівництва дамби і захисних споруд на території Грибовицького сміттєзвалища, не виконані міською владою – по організації і системі вивезення твердих побутових відходів. Навпаки – кількість перевізників не збільшується, а зменшується». 

«Місту треба залучати додаткові ресурси для вивезення сміття. Міська влада господарське питання старається перевести в політичну площину, щоб не вирішувати проблематику, а отримати максимальну кількість політичних дивідендів. Очевидно, що на коштах, які виділені для вирішення проблеми вивезення побутових відходів, нагрівають руки нечесні люди», – наголосив також Олег Синютка в коментарі «Радіо Свобода», де також поінформували: «За словами очільника області, діє «злочинна схема по вивезенню твердих побутових відходів і ця схема вигідна».

dailylviv.com

До теми

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу