Львівська міськрада не виконала рішення обласної комісії, – ЛОДА

20:00 19 червня 2017 р.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка запевнив, що готовий зібрати обласну комісію з надзвичайних ситуацій, але, за його словами, проблема в тому, що міська влада Львова не виконала попередніх рішень комісії.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка повідомили сьогодні, 19 червня, в коментарі «Радіо Свобода»: «На сьогодні не виконане в повній мірі доручення обласної комісії щодо будівництва дамби і захисних споруд на території Грибовицького сміттєзвалища, не виконані міською владою – по організації і системі вивезення твердих побутових відходів. Навпаки – кількість перевізників не збільшується, а зменшується». 

«Місту треба залучати додаткові ресурси для вивезення сміття. Міська влада господарське питання старається перевести в політичну площину, щоб не вирішувати проблематику, а отримати максимальну кількість політичних дивідендів. Очевидно, що на коштах, які виділені для вирішення проблеми вивезення побутових відходів, нагрівають руки нечесні люди», – наголосив також Олег Синютка в коментарі «Радіо Свобода», де також поінформували: «За словами очільника області, діє «злочинна схема по вивезенню твердих побутових відходів і ця схема вигідна».

dailylviv.com

До теми

22:52 18 квітня 2021 р.

Святослав Літинський став одним із керівників Української Галицької партії

Сьогодні, 18 квітня, на 11 позачерговому з’їзді Української Галицької партії, окрім голови - Ростислава Коваля, обрали його заступників - Анну Войтович і Святослава Літинського.

Рубрика: Політика

22:34 18 квітня 2021 р.

Українська Галицька партія отримала нового голову

Сьогодні, 18 квітня, відбувся 11 позачерговий з’їзд Української Галицької партії, на якому повністю оновили керівний склад політичної сили та обрали нового голову Політради і заступників, членів Політради та Головної контрольної комісії.

Рубрика: Політика

16:34 17 квітня 2021 р.

Російський опозиціонер Навальний може померти будь-якої миті: Путін не реагує

Про це забили тривогу сьогодні лікарі. За результатами біохімічного аналізу рівень калію у крові Навального - 7,1 ммоль/л, зростання креатиніну більше, ніж на 50%, сечова кислота - 800 ммоль/л.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу